Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek Jennifer...

Mi a véleményetek Jennifer Connellyről, mint nő?

Figyelt kérdés
A minap láttam az Egy csodálatos elme című filmet, teljesen el voltam ájulva ettől a nőtől. Úgy nézett ki, mint egy földre szállt angyal. Amúgyis imádom a sötét hajú nőket fehér bőrrel, kékes szemmel. Szerintem ez a legjobb kombináció, de Jennifer még ebből a kategóriából is felfelé lóg ki. Annyira gyönyörű, szexi volt benne. Mondjuk teszem hozzá, vannak róla olyan képek, amiken nem tetszik, pl. amikor ilyen hülye vastag szemöldöke van, meg 1 kiló vakolat rajta, öregszik is sajnos, de fénykorában nálam ő az egyik, ha nem a legszebb színésznő. Még Angelina Jolie van, aki nálam felveszi vele a versenyt.

2020. jan. 16. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én sunáznám.
2020. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legszebb tekintetű színésznő(volt) ott a véres gyémánt vagy a film amit írtál... Angie valaha volt versenyben a tomb raider idején, de elmondhatnám ezt Ashley Judd-ról is. Ezek közül messze Connelly szemei a legszebbek.
2020. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kislányként imádtam a Labirintusban, számát se tudnám megmondani hányszor láttam régen azt a filmet, ott még tényleg szép volt, a többi filmben nem annyira.
2020. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 HalkHogen ***** válasza:
100%
Van egy régi, Rocketeer c. filmje. Üssétek be, és ámuljatok. Hihetetlenül szép volt. Persze még mostanság is igen jól néz ki.
2020. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég szép még most is, bár már nem fiatal. Kicsit nekem olyan mintha Cobie Smuldersből és Carice van Houtenből lenne összegyúrva. :D
2020. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
addig dugnám amig döglötten ki nem esik belöle. utána visszadugnám és pillanat ragasztoval rögzitenémhozzá magam.
2021. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg szép, egyszerre kimagasló és mégis kicsit girl next door

Jól is öregedett viszont olyan mintha egy másik no lenne

ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!