Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok, nők, tudok ajánlani...

Lányok, nők, tudok ajánlani Netflixen elérhető sorozatokat, amik nektek tetszettek?

Figyelt kérdés
Kedvenc sorozataim Friends/Jóbarátok, Shameless/Szégyentelenek, és most fejezem be a Jane the Virgint/Szeplőtelen Jane, ez is nagyon tetszett.
2020. jan. 21. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlanák olyat, ami nekem tetszett, de egyik se hasonlít a tieidhez :D (pl Stranger Things, Love, Death & Robots)


18L

2020. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én nagyon szerettem a You-t (kicsit beteg de belefer:DD), az Elité-t, az Awkward.-ot (bár ez nem biztos hogy elérhető netflixen:(..) Sex Educationt és most fejeztem be a Good Girlst. Jó netflixezést:DD
2020. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A You-n gondolkozom, mert sokat hallok róla, és a Netflix kezdőoldalán is állandóan szembetalálkozom vele. Lehet belekezdek. :)
2020. jan. 23. 22:46
 4/5 anonim válasza:

Jessica Jones


Iron Fist


(Marvel, akicó, kaland, profi színészek, 10/10)


Sex education


(Humoros, tini, enyhén erotikus 10/9)


Bonding


(Humoros, erotikus, picit para, 10/10)


A telhetetlen


(humoros, horror, izgalmas, fordulatos 10/9)


Csecsebecsék


(lelkizős, szomorú, király zene 10/8)


Kísérőzene


(lelkizős, pörgős, szeszélyes, király zenék 10/8)

2020. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lucifer az újvilágban. Szerintem nagyon jó. Humoros, bunugyes, én nagyon ajánlom
2020. okt. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!