Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud_ja, hogy ez melyik...

Legyenszépnapod! kérdése:

Valaki tud_ja, hogy ez melyik sorozat?

Figyelt kérdés

Csak egy részt láttam belőle régen a tévében.

Az egész a múltban játszódott, talán 19. 20. század lehetett, de egy idős vöröshajú nő írt leveleket, és az ő élete volt bemutatva a múltban. Asszem Anna volt a neve, és egy nagy házba kellett költöznie, és vitte a bőröndjeit és kérdezte, hogy hol van a szobája, mert neki azt mondták, lesz sajátja, de kinevették, vagy legalább is gúnyosan néztek rá, és nem volt saját szobája csak egy ágya végül, és azon a helyen sok ember lakott, és nagyon rosszul bántak velük, és asszem egyszer büntetésből levágták a lány hosszú haját, és egy széken kellett állnia sokáig, és volt benne egy öregember, aki nagyon kedves volt, de vele is rosszul bántak ott, és ő összebarátkozott a lánnyal, és meg akartak szökni, aztán a rész vége az volt, hogy az öreg nő, aki a lány volt a jelenben, feladta a levelet, amit írt, amiben az életét meséli.


Néztem a neten, de csak az Anna az árvát találtam (anne of green gables) de az nem az.


Nagyon sokat segítenétek, köszi előre is



2020. jan. 26. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nagyon ismerős.. Nem lehet,hogy valamelyik Jane Eyre vátozat lenne? :)
2020. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, pedig arra is gondoltam, de ebben nem iskolában voltak, hanem valami más helyen, mert felnőttek is voltak ott, és nagyon úgy emlékszem, hogy Annának hívták a főszereplőt.
2020. febr. 2. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!