Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Witcherben miért néznek ki...

A Witcherben miért néznek ki a karakterek full máshogy mint a játékban?

Figyelt kérdés

Borzasztó eltérések vannak a játék és a sorozat között, sajnos nem a sorozat javára. Azt még aláírom hogy ugyanolyan arcú/testalkatú színészt lehet hogy nem találtak, de hogy a haj, bőrszín, ruházat stb. sem stimmel azt mivel indokolják?

Ott van pl. Triss: a játékban egy szexi fehér bőrű vörös hajú laza csaj, a sorozatban meg egy fekete hajú roma(?) nő népviseletben, ez mi? Még csak nyomokban sem hasonlít. De Ciri-ről se mondtam volna meg hogy Ciri, és nekem Yennefer se néz ki úgy ahogy kéne.

Ez szándékos eltérés, vagy ennyire le se tojták hogy ki hogy néz ki, legyen meg a név meg a neme stimmeljen aztán rendben van az úgy?



2020. jan. 27. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
A könyvek alapján csinálták,nem a játék alapján.
2020. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Kezdjük azzal hogy, a sorozat a könyvek és nem a játékok alapján készült. Ami azt jelenti, hogy nem egy az egyben lett minden átemelve minden. A karaktereket a mai trendek, igények és elvárások szerintem alakították. Még a történet is átalakították. Néhány változtatás nekem sem tetszik, de ilyen időket élünk. Ettől függetlenül szerintem jó lett a sorozat.
2020. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A könyvek alapján készült, amitől a játékok is eltérnek. Triss haja pl. barnás vörösesnek/gesztenyebarnának van leírva, ami messze van a rikító vörös hajtól, amit a játékokban láthatunk.
2020. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem miért pontozták le az előzőket, full jókat írnak. A sorozat a könyvek alapján készült és nem a játékok alapján, a játékok nem kánonok amiket ott látsz, az nem hivatalos információ.
2020. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Mert nincs nagyobb örömünk az életben, mint a lepontozás.

Ennyit hagyj meg nekik. Szerencsétlenek...

2020. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Most komolyan még mindig van olyan aki ezzel jön? Hány ezerszer lett már elmondva,hogy a könyvek alapján megy?


(persze megvannak így is a borzalmas castingok mint pl a fekete Fringilla de ettől még legfőképp a könyvek a mérvadóak)

2020. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hányszor lett és hol elmondva?

Mégis honnan kéne tudnia annak, akihez nem jutnak el ezek az infók.

Ha annyiszor el lett mondva, linkelj már be pár cikket, hogy segítsél is. Mert így csak egy számonkérés.

Kérlek, dobálj pár linket, amin ez el van mondva.

2020. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Tudod én ha valamit elkezdek fikázni akkor rendesen utánajárok a dolgoknak. Láthatólag a kérdező a fáradságot se vette,hogy ezt tegye.


De tessék:

-Igazából az első és egyben legnagyobb nem is link: ott van minden egyes részben,hogy: "Based on the book series "The Witcher" by Andrzej Sapkowski". Nem az van írva,hogy játékok hanem,hogy könyvek.


De tessék 2-2 link:

Magyar

[link]

[link]

Angol

[link]

[link]


A facebookon is egy csomószor kilett beszélve ez a téma,mert mindig van egy olyan akinek elkell magyarázni ezt. Kb lehetetlen nem belefutni ha egy kicsit is foglalkozol a sorozattal.

Tudom,hogy nehéz manapság venni a fáradságot,hogy utánajárjunk dolgoknak de azért ennyire ne legyünk már lusták.

2020. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Mert semmi köze a játékhoz, a könyv alapján csinálták, ami jóval a játék előtt játszódik. Ezért fiatalabb Ciri, de ő pl így is jóval idősebb mint kellene lennie. Triss tényleg mellé ment de nem azért mert nem vörös. A hajszíne kb az egyetlen ami nagyjából stimmel. Yennefer pont jó. Csak Trissel és Fringillával van baj kb. MEg a driádokkal.
2020. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Remélem tisztában vagy vele, hogy nem csak én tudok pontozni ezen az oldalon? Nem? Gondoltam.

De látszik a válasz stílusából, hogy mi a szint nálad. Megkaptad a linkjeidet, nagy eséllyel rájuk se néztél. Részemről meguntam, próbáljon szót érteni veled aki akar.

2020. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!