Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kaptár c. film 2. részében...

Kaptár c. film 2. részében még benne van Valentine a rendőr csajszi, de a 3. részben már nincs, szerinted miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt csodáltam,hogy egyátalán a másodikba belevették a karakterét.

Az első film alapján azt gondoltam,szándékosan kerülik a hasonlóságokat a játékokkal...aztán gondolom kaptak egy rakat kritikát,hogy ezt azé' nem kéne ezért a másodikban érezhetően a game harmadik részére,a Nemesis(Last Escape)-re élezték ki a filmet...most a harmadik filmben megint eltávolodtak,a készülő negyedik meg már inkább a mátrixot idézi - teljesen belekavarodtak már a forgatókönyvírók is szerintem. Elkapkodták az egészet,most meg próbálnak valami értelmes dologot kihozni a katyvaszból,de véleményem szerint egyre kevésbé Resident Evil az egész.

2010. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
TELJESEN IGAZ!!!!!
2010. júl. 23. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem tették bele,mert Ő a kedvenc karakterem a filmből:s :D
2012. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Biztos nem válalta a színésznő. Vagy, mivel a filmet Milla Jovovich férje rendezte (C. W.S Anderson), inkább az asszonykára akarták kihegyezni a filmet, úgy voltak vele, nem kell egy fiatalabb, szebb nőci a RE filmekbe. Szóljon az csak Milláról.


Ha a film történeti szempontjából kérdezed, biztos megették a zombik, és most ő is csápol valahol nagy bambán, vérre éhezve.


Amúgy az első film nagyon jó volt, a másodig botrány rossz, a 3. 4. is inkább rosszabb, mint jobb, de azét egyszer meg lehetett nézni. A baj csak az, hogy már öreg Milla. Nem megy már rá a feszülős szerkó...

2012. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jah Paul W.S. Anderson. Rosszul emlékeztem. Mindegy. A lényeget értitek
2012. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!