Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan krimi sorozatok...

Ismertek olyan krimi sorozatokat, amiben a két főszereplő összejön? És nem a legutolsó évad, legutolsó részének, legutolsó percében XD

Figyelt kérdés
Pl.: Castle, Dr.Csont, A mentalista

2020. jan. 31. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátok közt, Jóban rosszban XD, CSI Miami Helyszínelő, CSI : Newyorkiak, CSI A helysz., Lucifer, Szellemekkel Suttogó, Hawaii Five -Ó, Rex Rómában, CSI : Párizsi helyszínelők (mint a szalámi) Cobra 11 Cobra 12,
2020. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ó, az első kettő jó KRIMI XD

Amúgy köszi, kettő is van, amit nem láttam :)

2020. jan. 31. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen :D Ami az első kettőt illeti, igaz, hogy szappanoperák, de mindíg meghal benne valaki, vagy történik benne tragédia, sőt a jóban rosszbanban vannak krimis vonatkoztatások, pl Roland karaktere, aki maffiafőnök, plussz ugye van 3 rendőr aki erőlködik elkapni abűnözőket, szóval van krimi alapja :D
2020. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A Jóban rosszbant nem láttam, viszont a Barátok köztöt kis koromtól nézem anyukámmal :D Mostanában kicsit elvesztettem a fonalat,mert teljesen megváltozott az egész sorozat, de kb tudom, hogy mi zajlik benne, hála anyukámnak, aki töretlen rajongója a sorozatnak az indulása óta
2020. jan. 31. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:

MURDOCH MYSTERIES

piszok jó krimi

Nem vesztesz vele semmit ha a 2. Évaddal kezded (az 1.nem kimagasló) Aztán ha megszereted a sorozatot visszanézheted az 1.őt.


Harrow 1. Évad

CSAK AZ 1. A MÁSODIK ÉVADBAN A TÁRS, AKIVEL ÖSSZEJÖTT no spoiler NA MINDEGY HA MEGNÉZED, MAJD MEGÉRTED.


Utóbbi egyszer nézendő sorozat, de az 10+10 rész megéri

2020. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kálámbó, gyilkos sorok, SAN Francisco utcáin knight rideg, dr.csont a mentálisan, Poarit novellák,CSI New yorki ,Rex felügyelű, elit alakulat ,gyilkos számok NCHSvagy NiCis (enszíhájesz) Csi Orlandói helyszínelők (horászió kém) , Monk a Flúgos nyomozó.
2020. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!