Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Black Mirror...

Melyik a kedvenc Black Mirror részed és miért?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

San Junipero

Mert tetszik az ötlet.

2020. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Nosedive. Gyakorlatilag ez a jelen, főleg tiniknél és Kínában.

15 million merits = Ez Az én életem : gurizek, hogy aztán tovább gürizhessek.

Archangel. Ez a szülői túlféltés káros hatásait mutatja be. Nagyon találó. És mindennapos eset. Látom az embereken a szülői hiányosságok okozta traumákat.

Hang the DJ, Ami irdatlan pocsék modon lett szinkronizálva és fordítva. De angolul rendben van a rész. A történet meg a nagy számok törvényére épít.

Szilánkok. Hatalmas rész! Senki sem figyel, de a figyelme meg van osztva. Amit lát, azt nem fogja fel, csak egy prekoncepció él a fejében és teljesen elidegenül, elembertelenedik a fészbúk és egyéb szósől media hatására. A közöny az új normális. Nagyon találó volt ez a rész.

2020. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Még csak a harmadik évadig láttam, de eddig talán a Shut Up and Dance.
2020. febr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Ja igen, szimplán azért, mert meglepett a végkifejlet, és nagyon erős érzelmi hatást gyakorolt rám. Plusz nem annyira futurisztikus, megtörténhetne velünk akár a napokban is. De az interaktív film is nagy élmény volt nekem.
2020. febr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!