Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Majak cimu sorozat mikorra...

A Majak cimu sorozat mikorra varhato magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés
Eppen Sons of Anarchy maratont tartok es annyira bele lendultem, hogy folytatni szeretnem.

#maja #Sons of Anarchy #motoros sorozat
2020. febr. 11. 15:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Mind a ket evad ami kijott eddig?? Megkerdezhetem honnan van a forras?? Mert en sajna semmi erre utalo jelet nem talaltam, de nagyon orulnek neki.
2020. febr. 11. 16:34
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vicces kedvében volt a válaszoló, hiszen ilyen dátum nem létezik. Alig pár sorozat kap magyar szinkront, nem várható el alapértelmezettként, hogy bármit is megvesznek csak úgy, hogy leadják magyarul. Ne várd, hogy lesz szinkronja, vagy pedig pár hetente keress rá a neten, hátha van róla hír. Más is ennyit tud csinálni.
2020. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Basszus, annyira bele lendultem a temaba hogy le se esett... Na mindegy azert neked koszonom szepen. :)
2020. febr. 11. 19:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Van Maják Magyar szinkronnal. Mind 3 évad. Sorozat.eun fent van én is ott néztem.
2021. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!