Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a sorozatnak a címe?...

Mi ennek a sorozatnak a címe? nagyon régen láttam már majdnem 10 éve, és csak néhány részletre emlékszek

Figyelt kérdés
A főszereplő egy csaj volt és volt egy szerelme akinek volt egy gonosz ikertestvére aki szintén szerette a lányt, ezért kitervelt egy tervet hogy a ikertestvérét élve eltemeti, asszem a csaj akkor már terhes volt és közel volt a esküvő...és elvileg hozzáment a gonosz ikertestvérhez...ennyi rémlik..tudnátok segiteni mi ennek a címe?

2020. febr. 13. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Tipp: A homok hangjai
2020. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az előző vagyok..

Nem hangjai hanem a homok titkai


[link]


talán ez az

2020. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sajnos nem ez amit keresek :(


a csávónak assszem fekete haja van hosszú és göndör :/ ennyi talán rémlik a kinézetéről

2020. febr. 14. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg a Cassandra című sorozat
2020. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2020. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez sem az amit régen láttam :')
2020. febr. 15. 16:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez ugrott be a leírás alapján. Én nem láttam végig, csak a nagymamámnál néztem bele pár részbe anno.

[link]

2020. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
EZaz! Köszönöm szépen :D
2020. febr. 17. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!