Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gyerekként láttam egy filmet,...

Gyerekként láttam egy filmet, csak pár jelenet rémlik a címét keresem. Valaki ennyiből esetleg meg tudja nevezni?

Figyelt kérdés

Egy férfi véletlenül magával visz egy kisfiút, aki az autójában bújt meg. A kisgyerek nagyon sokat dumál neki, nagyon idegesíti, de a végére megkedveli.

Rémlik egy jelenet, hogy a kisfiú egy szellem jelmezt kap (lop?) a boltból és felhúzza.

Úgy dereng, hogy végig menekülnek, így játszódik a cselekmény. A vége a filmnek, hogy a fickó megsebesül, elkapják őket a zsaruk, megadná magát, de félreértelmezik a jeleit és lelövik, a kisfiú zokog mellette. Egy nagy mező közepén egy hatalmas fa alatt játszódik a jelenet. Tudom,hogy nagyon kevés infó, de hátha valakinek ebből beugrik.



2020. febr. 14. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Tökéletes világ

Meglep, hogy Kevin Costnerre (vagy épp Clint Eastwoodra) nem emlékszel. :)

2020. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez az! Szuper vagy, köszi!

Voltam vagy 10 éves, csoda, hogy ennyiből meg tudtad mondani...

2020. febr. 14. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
ennyi infóból ez az idősebb filmes generációnak semmi(bár nem kell ehhez idősnek lenni)
2020. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!