Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol vannak a sorozatok és...

Hol vannak a sorozatok és filmek meleg férfi főszereplőkkel?

Figyelt kérdés

Mostanában leszólják, hogy minden a fehér, hetero férfiakról szólt és elkezdtek feminista(?) tartalmat gyártani vagy hetero nő, vagy leszbikus nő főhősökkel.

Néha befigyel még a hetero férfi, de minden sorozatban a homoszexuális férfi karakterek maximum mellékszerepet kapnak, rosszabb esetben csak valakinek muszáj megemlítenie, hogy amúgy melegek.

Most akkor így a meleg férfiak két szék között a földre huppannak? Nem csinálnak velük sorozatot, mert nem eléggé "woke"?

Vagy a melegek is akkor most a toxikus maszkulinitás megtestesítői?

És most nem egy ilyen Fiúk a klubból szexes sorozatra gondolok, hanem ami másról is szól.

Pl. krimi, scifi, fantasy, stb.

Ti ismertek olyan krimit pl. ami hasonló, mint a Bones vagy a Lucifer, de két meleg férfi nyomoz benne? (Pedig regényben van, tehát azt sem lehetne nagyon mondani, hogy nincs mit adaptálni, pont úgy, ahogy a Bones regény és a Lucifer képregény alapján van.)

Én most kicsit csalódott vagyok (bocsi, ha valakit zavar a kérdés), mert azt hittem, hogy lesz ebben mostanra változás, de ez a "woke" cucc is ugyanúgy kivételez, mint a korábbi "rendszer".



2020. febr. 14. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg Shadowhunters című sorozatot.
2020. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
UI. Ha még nem láttad a Túl a barátságon filmet is nézd meg.
2020. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

A Zöld könyv oscar díjat nyert és bár ez spoiler, de abban is meleg a főszereplő vagy biszex, nem emlékszem erre pontosan.

Kódjátsza filmben is meleg, ott konkrétan ez a film egyik fő témája amellett, amiről első sorban szól a film. Vannak ilyen alkotások, de közel sem annyi, hogy bárki felháborodjon rajta, hogy ezt tolják az arcunkba. Nem is értettem sosem ezeket a feltételezéseket, hogy direkt meleg/afro embereket tesznek filmekbe..

2020. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sense8...
2020. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jay és némabob visszavágban kiderül jay-ről, hogy biszex.


Dán lány

2020. febr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát azért van pár...


London Spy

Please Love Me

Looking

Everything's Gonna Be Okay

How To Get Away With Murder

Sense8

House of Flowers

Here And Now

Now Apocalypse

stb.

2020. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg a Watercolorst. 100%-osan meleg film, FŐSZEREPLŐKKEL. Az egyik legnagyobb pozitív csalódásom. Sírtam rajta.
2020. febr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
The Politician (biszex főhős)
2020. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Anna Kozak válasza:
50%
Tales of the city,Simlis Spinék,Modern család,Ozark,Teen Wolf,Shadowhunters,Fiúk a kluból,The Originals,Telhetetlen,Glee,Grace klinika,Szégyentelenek,A Hosszú út hazáig,Hogyan hosszúnk meg egy gyilkosságot,Brothers and sisters,Aki a virágot szereti,Grace and Frankie
2020. ápr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
It's a sin / ez bűn sorozat.
2021. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!