Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az élősködők c. filmben Park...

Az élősködők c. filmben Park mire mondta azt a feleségének, hogy Kim úrnak olyan a szaga mint a metrón utazóknak? Mire célzott? Izzadt?

Figyelt kérdés
Milyen szaguk van a metrón utazóknak ? Ezt nem értettem a filmben.Csak olyan írjon aki látta a filmet . Köszi. Én villamosozni és buszozni szoktam. Nekem nem esett le,hogy mire mondta. Ezt a szegényekre lenézve mondta ?
2020. febr. 15. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell látni hozzá a filmet hogy tudd milyen szag van a metróban...


És igen,büdös izadság,munka,gépolaj,rozsda,állot levegő stb szagú.

2020. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szimplán csak büdös. Ebbe bele lehet érteni az izzadtság szagot, azt, hogy Kim családja ott a kis konyhájukban az olaj szagban ültek, ráadásul egy dohos pince-szerű valamiben.


Ahogy egy hajléktalannak is van egy jellegzetes szaga (nem megbántva ezzel őket), úgy értette Park is ez.

2020. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül lenézően mondta, a "szegénység" szagot értette rajta, csak ő maga sem tudta, hogy pontosan minek a szaga, amiről beszél (bár ők nem is voltak igazán szegények, nem nélkülöztek, szimplán csak a társadalom alsóbb rétegéből származtak). A metrón is jellemzően a szegényebb, melós rétegből származó emberek utaznak. A szag szerintem olyasmi, ami a "melósok" munkájával és lakhatási körülményeivel összefügg: izzadtság, olaj, kajaszag, por, doh, olcsó mosószer és parfüm, vagy amit Park mondott, hogy olyan, mint amikor kifőzik a rongyot. Én olyasminek képzelem el, mint a jellegzetes "panelszagot", amit szerintem nálunk is mindenki ismer.
2020. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én olyasminek képzelem el, mint a jellegzetes "panelszagot", amit szerintem nálunk is mindenki ismer.


Nekem vannak panelban lakó rokonaim ,de a ruhájukon nem ismerném fel a szagot csak akkor,hogy ha ott vagyok a panel lépcsőházában :) Nagyon jó orr és szaglóérzék kell szerintem,hogy valaki meg tudja ezt mondani,hogy adott emberek panelban laknak e vagy sem.

2020. febr. 15. 15:12
 5/9 A kérdező kommentje:

" bár ők nem is voltak igazán szegények, nem nélkülöztek, szimplán csak a társadalom alsóbb rétegéből származtak "


Mindenhol azt írták történet ,sztori szempontjából,hogy a Kim család naplopó meg elkerülik a munkát meg,hogy semmirekellők. Ez valami full kamu elírás lehet mert aki megnézte a filmet annak nem ez jött le. Ha lusták lettek volna pizzás dobozokat sem hajtogattak volna. Be sem írták volna lopott wifin keresztül ,hogy videóban hogyan hajtogatja gyorsan valaki a dobozokat.

2020. febr. 15. 15:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Lopott wifi meg olyan dolog,hogy ha valaki nem jelszavazza le az nem is lopás :D
2020. febr. 15. 15:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki normális körülmények között él, akkor milyen "szaga" lenne annak, aki panelban lakik? Ez butaság. Ugyanúgy egy otthon.
2020. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ami a koreaiaknak csöves az nállunk rafkós,magyaros.
2020. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16 évesen nem kéne ilyen filmeket nézni.

Sejtem ki vagy. Szülők a titokban cigizésről tudnak már?

2020. febr. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!