Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani nekem tinikrő...

Tudnátok mondani nekem tinikről szóló farkasos, vérfarkasos filmeket, sorozatokat?

Figyelt kérdés

2020. febr. 15. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérszomj (Ginger Snaps) 1,2,3
2020. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Teen Wolf - Farkasbőrben
2020. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Viv2005 válasza:

Szia én tudok néhányat

The Vampire Diares (nagyon imádtam 6 évados)

Alkonyat összes része (1-5;ezt is imádtam)

The Originális (a Vámpírnaplók elő sorozata de ha nem nézed meg a Vámpírnaplókat akkor nem fogod érteni)

Legacies (ezt is nagyon imádtam, ez még az Originális utó sorozata)

Wolf blood (ez lehet kicsit eltér a többitől, de nagyon tetszett van ebben is romantika vérfarkasok relytélyek)

Shadowhunters: ez mindegyik közül a kedvencem van benne nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon sok romantika, áruláso minden démonok vámpírok mágusok nagyon szeretem ezt a sorozatot. Arról szól hogy egy eddig teljesen átlagos lány egy gyilkosság szemtanúja lessz, de utána a "gyilkosok" megmutatják neki, hogy milyen a világ valójában és, hogy Ö ennek mindvégig a tagja volt születése óta csak nem tudott róla. A szörny alapból 3 évados, de mindegyik évad felénél olyan mintha új évad jönne úgyan úgy folytatódnak a cselek. Ezt annak is ajánlom aki nem szeret filmezni/sorozatot is mert ez a sorozat egy könyvsorozat alapján készült:Cassandra Clare írta A végzet ereklyéi címmel. És ha ezeket valaki elolvasná, ne Essen kétségbe ha vége mert van elő- és utó könyv sorozata, meg még néhány hasonló témájú könyv!! Én olvastam is és láttam is sorozatban!! Öööö és ha nem lenne elég akkor van egy film része is sajnos az csak az első évad témáját foglalja össze és nem tudták több részt finanszírozni, de az összes sorozat vagy film közül amit írtam ezt tudom a legjobban ajánlani!! Még valami az elő- és utó három rész még a plusz néhány könyv sajnos nincs se megfilmesítve se sorozatformában, szóval ha szeretnéd tudnii történik olvasd el azokat a könyveket! Nem kell izgulni nagyon izgalmas mindegyik!!

Én ennyit tudok remélem segítettem:):):):):):):):):):):)

2020. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Viv2005 válasza:
Bocsánat lehet hogy néhány dolgot félregépeltem ,de remélem érted majd, ha meg nem érted akkor írj!!🤗🤗
2020. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :)
2020. márc. 14. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!