Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem olyan filmeket...

Tudtok nekem olyan filmeket ajánlani, amikbe nincs semmi felkavaró?

Figyelt kérdés
Párom gyűlöli a dühöt, az erőszakot. Nem szereti a filmekben a dühös embereket, a lövöldözést, ha meghal valaki. Ő egy filmben csakis boldog, vidám karaktereket akar látni, akik mindig örülnek. Tudtok ilyen filmeket ajánlani?
2020. febr. 15. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Vízállásjelentés vagy a mese tv.
2020. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat, hogyha lehetséges.
2020. febr. 15. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Gilmore Girls (első évadok, utána már 'sötétebb' lesz).
2020. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Párodnak egy pszichológusra van szüksége.


A mese TV túl erőszakos. Azt nem ajánlom.

Vagy bármit, ami 12es karikával van.


Ajanlanám a We bought a zoo filmet is, mert végtelenségig arányos, de a vadőr kezében ott van a fegyver.


Kolja - egy szép történt. Nincs benne különösebb agresszió. Ráadásul Zdenek Sverák játszik benne! Jó filmjei vannak és nem éppen az agressziót mutatja be. És nem bugyuták a filmjei.


Imdb top 250-ből szemezgetve nincs egy sem, ami ebbe a témába illene.

Adam Sandlers filmeket ajánlom. Abból is csak óvatosan, mert a fele tartalmaz fizikai agressziót.

Dr Szöszi


[link]

2020. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amélie csodálatos élete
2020. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amelie jó, de a focinéző szomszéd igencsak dühös és erőszakos. És amit Amelie csinál vele, az igencsak felkavaró.


:)

2020. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Doc McStuffins-t tudom ajánlani, unokahúgom kétéves kora óta imádja, és sose zaklatta fel.
2020. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!