Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek is jobbam tetszik a...

Nektek is jobbam tetszik a filmbéli Sonic (az a dizájn ami végül a filmben volt), mint Sonic a játékokban?

Figyelt kérdés

Nekem igen. Ha beírjátok Youtube-ba, hogy "movie Sonic vs modern Sonic" vagy "movie Sonic vs classic Sonic" akkor láthattok összehasonlításokat.


Ui: A filmbéli és a klasszikus Sonic nagyon közel állnak egymáshoz szerintem, de a filmbéli design mégis jobban tetszik.



2020. febr. 18. 12:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2020. febr. 18. 15:35
 12/14 anonim ***** válasza:
37%

Ok, neked jobban tetszik.


Ha nem fogadod el, hogy másnak nem, akkor minek kérdezed?


Dobálhatsz még ezer linket kkor sem fog jobban tetszeni.


Engem nem az nyűgöz le, hogy meg lehet számolni sonic s*ggén a szőrszálakat. Nem tetszik, de elfogadom, h manapság a fiatalok erre gerjednek, a látvány fontosabb mindennél. Hiába vered a melled, lehet hogy a másik válaszoló félretippelt, de 22 évesen sem vagy még öreg, sőt... Vannak itt ilyanok akik már akkor tizen+ éve gémeltek mikor te megszülettél.

2020. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hol nem fogadtam el? Csak leírtam, hogy több hivatalos változata van Sonicnak.
2020. febr. 18. 20:10
 14/14 anonim ***** válasza:

"Nektek is jobbam tetszik a filmbéli Sonic (az a dizájn ami végül a filmben volt), mint Sonic a játékokban?


Nekem igen."


Erre kaptad a választ hogy nem.


szerintem az első válaszoló is azokra a változatokra utalt a "régi" alatt, ami ebben a videoban van kb az első 7-8percben.

https://www.youtube.com/watch?v=gEHcEc-Wwn8&feature=emb_logo

2020. febr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!