Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot nézzek?

Milyen sorozatot nézzek?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem néztem már a

The 100 at (bár annak az eleje elég gagyi)

Lucifer

Preacher(ez is elég gagyi de vannak jó jelenetek)

Taboo (nagyon imádom)

Into the Badlands (na hát a sztorija ennek is bejött csak néha nagyon menőre akarták a harcjeleneteket és ez annyira nem volt jó)

A varázslók (nem nagyon van vele bajom)

Az utolsó ember a földön (nagyon beteg ki égtem rajta bár sajna abba hagyták)

Doctor Murphy

Fear the Walking Dead és The Walking Dead (hát ezeket már unom de valami hasonló zombis is jöhet)

Kemény motorosok (hát ez egy kínszenvedés volt nagyon meg lehet inni az első évad után már azt is untam de volt amikor lekötözött)

Légió

Megrekedve

Mick kell a gyereknek

Westworld(hát a második évad itt sem hozta az első színvonalát)

Rick and Morty

Bojack horse Man (hát ezzel sehol sem vagyok de elég mély és hát egyfajta depresszió fog el amikor nézem úgy hogy csak kis adagokban)

Futorama (hát ez nem a szívem csücske de na)

Trónok harca

The Witcher


És amikor ezek elfogytak elkezdtem az animék is de ebben csak nagyon kevés az ami tetszik ezek a nagyszerű cuccok nem nagyon jönnek be


Attack on titans

Tokyo ​Ghoul

One punch Man

Death note

Full metall panick (ez elég gyenge volt)

Goblin Slayer


És így ezek jutottak eszembe éhez hasonló sorozatokat szeretnék kérni a normális azt inkább szinkronnal szeretem de az anime mehet felirattal is


Egyébként 16/F ha segít

És mindent elöre is köszi



2020. febr. 18. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejött nagyon A szökés(Prison Break).
2020. febr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Ragnarok (ez az egyik új kedvencem, az újjászülető északi istenekről)

[link]

Buffy, the vampire slayer (ez egy régebbi sorozat, de én mostanában kezdtem el nézni, nagyon jó lore-ja van, hamar megszerettem)

[link]

The haunting of Hill house (ez talán a legjobb horror sorozat a világon jelenleg, egy könyvfeldolgozás, de már filmek is készültek róla, azokat is érdemes lehet megnézni)

[link]

The last kingdom (ez szerintem a legjobb középkori sorozat)

[link]

Spartacus (régi kedvencem, eléggé brutális, véres, ha néznéd, akkor ebben a sorrendben kell: 1. évad, előzmény, 2. évad, 3. évad)

[link]

[link]

The Borgias (Borgia pápáról és gyerekeiről, nagyon izgalmas, ha szereted az intrikákat)

[link]

Avatar (erről nem kell sokat mondani, a legjobb fantasy sorozat a világon)

[link]

[link]

Gravity falls (ezen sokat lehet nevetni, a karakterek nagyon aranyosak)

[link]

The Owl House (ezt most nézem, valamilyen szinten a Gravity falls örököse)

[link]

Another period (ez egy elég beteg, paródia sorozat, Downton abbey és valóságshow stílusban)

[link]

Zoey's extraordinary paylist (ez megint egy új sorozat, ha szereted az éneklést, szívmelengető)

[link]

Messiah (ez szódával elmegy, érdekes témája van azért)

[link]

Castle Rock (ennek a sorozatnak csak a hangulata jó, mert mindegyik évad végét elrontják, a forgatókönyv max egy fokkal jobb csak, amit a Trónok harcások hoztak össze)

[link]

2020. febr. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

*Ja még két másik:

The boys (legjobb szuperhősös sorozat)

[link]

Carnival row (ennek érdekes a világa és a benne élő lények, jó a hangulata, a sztori már gyengébb)

[link]

2020. febr. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

**Még egy eszembe jutott.

What we do in the shadows (ez szintén egy elég beteg paródia vámpírokról, egy film spin-off sorozata, az is érdemes megnézni, mert nagyon vicces szerintem)

[link]

[link]

2020. febr. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

BoJack Horseman

Disenchantment

Final space

2020. febr. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dr house

Band of Brothers

Sherlock

2020. febr. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek (föleg a másodiknak hogy kétszer is visszaugrot 😂) majd válogatók

De azért még jöhetnek ha van

2020. febr. 19. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!