Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó sorozatokat tudtok?

Milyen jó sorozatokat tudtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, tudom, sokan kérdeznek itt. Én egy kicsit jobban leírnám, hátha a specifikusság segít valamit megmozgatni, és tudtok segíteni.


Keresnék olyan sorozatot, vagy filmet (de inkább sorozatot), ami lekötne. Ezeket szeretem: romantikus, vígjáték, akció, történelmi

Ezeket nem: horror, thriller, bármi ami nagyon véres.


Példák, hogy mik tetszettek: Witcher, Altered Carbon, Black Mirror, Brooklyn 99, Sherlock, Elementary, Lucifer, egy tucat koreai dráma (szóval olyan is jöhet)


Tudtok valamit, ami esetleg nem olyan híres, vagy ha az is, akkor is, hátha nem hallottam róla?


Vizsga időszakom van, és szeretném kikapcsolni az agyam, de nem találok semmit. Köszönöm előre is!!!



2020. febr. 25. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fekete vitorlák

Trónok harca

Poldark

The Outpost

Vikingek

Templomosok

Outlander

Vámpírnaplók, The Originals, The Legacies

The Borgias

Shannara krónikái

2020. febr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána nézek ezeknek!!
2020. febr. 25. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tell me a story
2020. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Koreai drámák: W - Two worlds, You came from the stars, The Legend of the blue sea.
2020. febr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! Utána nézek :)
2020. márc. 1. 01:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Banshee
2020. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!