Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem állították le...

Miért nem állították le Bonnie szívét, majd élesztették újra? Vámpírnaplók

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy például megkérik Valeriet vagy keresnek egy boszit és ő leállítja a szívét, majd újra élesztik. Elena érdekében. Mármint így felébredne, nem?

2020. febr. 29. 14:30
 1/6 anonim válasza:
Direkt igy lett kitalalva a sorozat, ez ellen nem lehet tenni
2020. febr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pallai Veronika válasza:
Hol tudom megnézni a teljes 8. évadot ?
2020. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy is meglehetett volna oldani, hogy valaki kiszívja a mágiát, mint ahogy Kai tette, amikor nem volt mágia Mystic Fallsban. De akkor nem lett volna ilyen történet.
2020. márc. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszem Nina (Elenát játszó színésznő) nem akarta folytatni de gondolom nem akarták megölni Elenát és így írták ki a sztoriból
2020. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer meghall Bonnie az utolsó évad utolsó részében, és attól nem éledt fel elena.
2020. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez logikus lenne, de mivel Elena színésznője (Nina Dobrev) együtt volt Damonével (Ian Somerhalder) szakítottak nem igazán tudtak együtt működni (azóta elég joba vannak) arról nem is beszélve, higy Nina kifejtette, hogy neki ez a szerep már nem kihívás és unja a tini Elenát játszani. Szereti, de sok más új, izgalmas szerepben is szeretné kipróbálni magát.

Mondjuk én személy szerint nem értem, hogy azt a 2 évet nem bírja ki, de azért meg lehet érteni, hogy 10 év után unja, hogy Elenát játsza.

2021. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!