Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Odaát sorozatnak van már...

Az Odaát sorozatnak van már valahol (ha igen hol? ) 10. Évadtól felfele szinkronja?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném továbbnézni szinkronnal, mert nekem úgy bejön. Úgy hallottam, hogy valahol van, de nem tudom,hol. Ha valaki tudja küldene linket vagy valami oldalt, alkalmazást, ahol megtalálom? Előre is köszönöm’ (tudom, hogy van feliratosan, de most nem arra vagyok kíváncsi.

#szinkron #Odaát #10. évad #Odaát szinkron #Supernatural szinkron #10. Évadtól felfelé
2020. márc. 1. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
12-től nincs szinkron, a 11.-et elvileg (?) február 4-től viszi az M2
2020. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sorozatbaráton nézem, a 11.évadot kezdtem, az még tuti szinkronos.
2020. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szóval...

Sorozatbaráton a 11.évad még szinkronos, a 12.évad felíratos, a 13.évad szinkronos, a 14.évad első 13része szinkronos, a 14résztől feliratos, a 15.évad felíratos.

Teljesen logikus...

2020. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!