Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorsok utvesztőjében cigányok...

Sorsok utvesztőjében cigányok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nagyon tetszik nekem ez a sorozat a Sorsok utvesztoje es ahogy nezem mindig azon gondolkodom, hogy Efsun anyukaja Nuran es nagynenje Sultan es a tobbiek akik ott a szegeny negyedben laknak azok ciganyok? Mert ugy viselkednek es az oltozekuk is olyan es a kulturajuk is ahogy nezem pl: a fiatal lanyokat nem engedik ferfiakkal csak, ha mar a ferjuk

Es olvastam hogy torok orszagban nagyon sok cigany el

Ez a kedvenc sorozatom mar tobbszor is lattam

Ki szereti meg ezt a sorozatot? :)



2020. márc. 2. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Törökök. Ezek így élnek! Ezért tetszenek annyira orbánnak is.
2020. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soros útvesztője
2020. márc. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy torokok de a tobbiek nem igy viselkednek a villaban pl .. majd mondjak is, hogy igen lehet nalatok igy mukodik hogy egy lany be ul egy idegen fiu kocsijaba de nalunk nem ezt majd zeynep mondja Ardanak es tobbszor is eszre lehet venni Ates nagynenje is mondja Baharnak, hogy nem az ó korban elunk miert ne talalkozhatnatok Atessel az eskuvo elott mert ugye Nuran nem engedi aztsem, hogy ferfiakkal talalkozzon Bahar sem Efsun ameddig nem a ferjuk mert, hogy megszoljak oket es roluk fognak pletykalni a tobbiek.. szerintem ott akik a gelincsik dombon es a kismecsizlenben laknak azok ciganyok de ez az en velemenyem ezert kerdeztem meg hatha valaki tudja...


Ha nem nezed vagy nem erdekel akkor kerlek ne kommentelj nemkellenek bunko kommentek nem azert kerdeztem...

2020. márc. 2. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem cigányok, csak a szegényebb és hagyománykövető törökök.

Hellyel-közzel néztem, de elég nagy butaságok voltak benne, pl amilyen naivnak mutatják a Bahart.

2020. márc. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igaz az elejen nevetsegesen naiv de a vege fele mar nem lesz az. nekem a kedvenc sorozatom.. csak egy valamit nem szeretek benne, hogy nagyon hosszu majdnem 2 evig megy (401 resz) es az izgalmas es jo reszek a kozepe fele vannak az eleje kicsit unalmas es a vege pedig idegesitett az utolso resz foleg :(
2020. márc. 8. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!