Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe ennek a...

Mi lehet a címe ennek a horror filmnek? Fűrészhez hasonló.

Figyelt kérdés
Olyan 2-3 évvel ezelőtt láttam egy film előzetest dvd-n, mivel csak valami bemutató volt a film előtt amit akartunk nézni így nem foglalkozatot annyira, mert meg voltam győződve róla, hogy az egyik Fűrész film. Akkor még csak az első három filmet láttam, most viszont jobban belemerültem és nem találom a jelenetet. Lehet, hogy mégsem Fűrész, de nagyon hasonló. A moziban éppen valami horrort néznek az emberek amikor hirtelen egy szerkezet amire a mozi székek voltak rákötve, lebilincselte az emberek kezeit és lábait, így a székükhöz voltak láncolva és akkor valami megjelent a film vásznon, talán a gyilkos és valami olyat mondott nekik, hogy kezdődhet az játék.

2020. márc. 6. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán:


[link]

2020. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az, de köszönöm a tippet
2020. márc. 7. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez a Fűrész egyik részének bemutatója volt, egy kis poénnal karöltve. Szóval valószínűleg ez nem a film része volt, hanem a reklámé.

Vagy az egyik Horrorra akadva film (egyiket sem láttam, csak részletekben).

2020. júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a bemutató az. Köszönöm szépen :)
2020. júl. 30. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!