Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Annak mi értelme, hogy a...

Annak mi értelme, hogy a színészek úgy tesznek, mintha ennének?

Figyelt kérdés
Most már direkt figyelem, hogy az evős jeleneteknél valójában nem is esznek, persze vannak kivételek, amelyek bevételek.
2020. márc. 7. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

A színjátszás mit mond neked, úgy általában? Azért tesz úgy, mintha enne, mert csak eljátssza, hogy eszik. Ha fellálbút játszik, nem vágatja le a lábát előtte.


Annak mi értelme van, hogy idejön egy kérdező, és már korán reggel villog a sötétségével ...

2020. márc. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez valóban zavaró, az ivásnál ugyanaz van. Azt tudod, hogy egy adott jelenetet hányszor vesznek fel, amíg jó lesz? Ha mind a 15 alkalommal csak egy falat ételt vagy egy korty italt innának, mi lenne a nap végére?
2020. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezekkel tisztában vagyok, de zavar és emiatt sem nézem az agymenőket.
2020. márc. 7. 08:45
 4/7 A kérdező kommentje:

A legzavaróbb, mikor kezében van a kínai pálcika és azzal hadonászik. Nem lenne elég csak annyi, hogy előtte van az étel? S akkor nem kéne úgy tennie, mintha enne.


Viszont van olyan is, hogy tényleg eszik, azt sem értem, mivel ahogy előttem írták sokszor felveszik.

2020. márc. 7. 08:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok eszed van. Ha eszik az a baj, ha nem eszik az a baj. Majd büszkén jelented nagybetűkkel, hogy lepontoztál valakit. Ez ám a karrier. :D
2020. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy úgy nézzen ki, mintha ennének. Ugye tudod, mit jelent az, hogy színész, hogy mi a munkája egy ilyen embernek?
2020. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kell ez az álkommentes válaszolás, mintha nem is tudom mi lenne, zavar és kész. A lepontozásotok is zavar, mégsincs este!
2020. márc. 7. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!