Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflix-rajongók, most, hogy...

Netflix-rajongók, most, hogy nincs Magyarországon home video forgalmazója a Disneynek és a Foxnak, meg nagyon úgy néz ki, a Warnernek sem, hol fogjátok ezek filmjeit megnézni, streamelitek a Netflixen?

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Majd jön ide is a Disney+ meg az HBO MAX.

Legalábbis remélem ez a 2 meg a Netflix elég lesz, hogy mindent elérjek amit szeretnék..

2020. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na és mikor jön a Disney+-od, meg az HBO Max-od? Az HBO Max-od is olyan lesz, mint a broadcast HBO, hogy húsz gagyi filmet fog ismételni?
2020. márc. 7. 22:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Az HBO MAX elvileg májustól elérhető (magyarországon nem tudom) és ha minden igaz már az induláskor 10000 órányi tartalom lesz elérhető. (DC tartalmak, rick and morty, south park, stb)

A Disney+ elvileg jövőre lesz elérhető magyarországon. (marvel filmek, star waqrs tartalmak, family guy, simpson család, stb.)

2020. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Letöltöm torrentről. Nem fogok egyszerre 20 felé fizetni, mert havonta egyszer meg akarok nézni egy filmet.
2020. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos igen, nCoreon csak a szinkronos SD filmek száma 38000 ezer torrent. Ebben nyilván benne vannak a duplikációk, sőt, van amiből tripla torrent van különböző verziók, szinkronok miatt. Vegyük akkor a harmadát, az durván 13000 film, erre rájönnek még a nem szinkronosak, a HD-k és a sorozatok SD és HD egyaránt. Hogyan tudna ezzel bármelyik streaming fos versenyezni?
2020. márc. 8. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Úgy hogy nem mindenki ingyenélő paraszt...

Amúgy meg nem kell egész évben fizetni a streamingért. Havonta újul meg. Én is megvárom hogy feltorlódjon egy havi adag és akkor fizetek elő 1 hónapra.

2020. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ingyenélő. Megveszem a könyveket és játékokat is, fizetek havonta hangoskönyvért is audible oldalon.

20 fajta sorozatos/filmes csatorna fizetése már nem fér bele a keretbe és mondjuk azért, mert félévente van egy jó film vagy sorozat, még senki sem fog előfizetni ezekre.

Plusz ha lejár, akkor már meg sem nézhetem többé.

Az audiblen legalább ha már beszereztem egy hangoskönyvet, akkor az végleg az enyém marad, akkor is, ha már nem fizetek havonta.

A netflixnél és társainál meg nincs így, tehát olyasmiért kérnek pénzt, amit utána nem is birtoklok.

Ha valamit letorrentezek és nagyon tetszik, akkor inkább megveszem dvd-én vagy blurayen. (Csak persze ezek a csatornák nem mindig adják ki így, az meg akkor az ő bajuk.)

2020. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!