Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az Így Jártam...

Szerintetek az Így Jártam Anyátokkal nagyon csajos sorozat?

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak is szokták nézni vagy az furcsa? Mert csak lányokat láttam nézni

2020. márc. 10. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel akkor nézd. Nem tilthatja meg senki, mi érdekel téged. Szerintem nem lehet nemekre bontani a sorozatokat/filmeket. Egy romantikus filmet is ugyanúgy nézhet pasi, mint ahogy egy akciófilmet lány.


Én például rengeteg fajta sorozatot nézek. Pl:

Válaszcsapás, ami egy vérbeli akciósorozat tele erotikus jelenetekkel meg szép lányokkal. De ugyanúgy nézem a Katy Keene című sorozatot, ami pedig egy New Yorkban élő fiatal lányról szól, aki ruhatervező szeretne lenni. Plusz nemrég újrakezdtem nézni a Pokemont amire akár rá is mondható, hogy gyerekeknek való mese. De néztem mellette a komolyabb hangvételű A Kívülálló című sorozatot is.


25/F

2020. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a Így jártam anyátokkal elég jól kiegyensúlyozott mainstream populáris sorozat, hogy férfiak és nők számára is egyaránt fogyasztható legyen.

Én pasiként kimondottan kedvelem, de ismerek olyan srácot, aki ki nem állhatja és csak azért nézte egy darabig, mert volt barátnője akarta nézni - nem is fejezte be a szakítás után, magától sosem akarta volna nézni.

2022. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!