Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto a Sage móddal, illetve...

Naruto a Sage móddal, illetve Sasuke a Rinenngannal látnák Ryukot annélkül is hogy hozzá értek a Halál Könyvéhez?

Figyelt kérdés
Egy haverommal beszélgetünk hogy különböző karakterek közül ki gyerne. Egy ideig úgy tűnt hogy egyikünk nyert, mert Ryuk felírja a neveket a Könyvbe, és kész. Viszont másikunkban felmerült a lehetőség hogy lehetséges-e hogy Naruto a Sage móddal, Sasuke meg a Rinenngannal láthassa Ryukot annélkül hogy hozzáérnek a könyvhöz? Mert akkor elintézik Ryukot még azelőtt hogy az felírná Őket a Könyvbe. Vélemény? Lehetséges?

2020. márc. 11. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
WTF
2020. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Két teljesen más univerzumban játszódnak ezek az animék, az egyiknek a szabályszerűségeit értelmezni sem lehet a másiknak a fogalmi keretei között, teljesen felesleges a kérdés.
2020. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már megtalálam a megoldást. Hiába látják Ryukot, nem tudják megsebezni.
2020. márc. 12. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megsebezni nem, de láthattuk, hogy a halálistenek is fizikai kapcsolatban állnak a mi világunkkal. Meg tudnak fogni dolgokat, stb. Szóval így nem lehetetlen elvenni tőle a halállistáját, tehát egy döntetlen kihozható, ha elég gyorsak. Illetve nem tudom, hogy a Naruto világában lehet-e olyan pecsét, ami elzárhatá Ryuk-ot.


Szóval végül is nem lehetetlen legyőzni, de mivel Naruto-ék sem érzékelnék őt alapjáraton(még ha Rinnegan-nal vagy Sage mode-dal érzékelnék is), nem tudnák lereagálni a dolgot.


Ugyanakkor Ryuk szeret szórakozni, szóval nem a hátuk mögött írná be a nevüket. Hanem kiállna ellenük, esetleg felfedné magát. És mivel ő maga halhatatlan, max egy döntetlen jönne össze, így nincs vesztenivalója.

2020. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Nekem a halálistenekről van egy teóriám: képesek "meszilárdítani" a sejtheiket. Alapból minden átmegy rajtuk, de ha felemelnek valamit, akkor mondjuk a kezület megszilárdítják. A megszilárdított rész nem lesz látható, de szerintem azt tudják érzékelni. Igaz, egy halálisten halhatatlan, de szerintem ezt hozzá kellett fűznöm.
2021. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!