Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Galadriel, vagy Szarumán az...

Galadriel, vagy Szarumán az erősebb?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Egyértelműen Son Goku.Mindkettőjüket lenyomná.Amúgy én a csajszira voksolok.
2020. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván Szarumán, mivel ő maia, Galadriel meg "csak" egy tünde.
2020. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszont Galadriel a Fehér Tanács vezetője, és a Hobbitban elvileg szembe is szállt Szauronnal, sikeresen.
2020. márc. 24. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mind a kettőnek nagy hatalma van.


Szarumán egy istar korlátozott erővel Középföldére visszaküldött maia.


Galadriel Valinorból tért vissza Középföldére és a valinori tündék tudása és hatalma nagyobb mint Középföldi társaiké.


Összeségében szerintem Szarumán bír még mindig nagyobb erővel, de Galadriel se kutya.

2020. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Szarumán az istarok rend egyik legnagyobb és legtiszteltebb tagja. Kora és tudása nyilván meghaladja Galadriel Úrnőét.

Amikor az Úrnő szembe szállt Szauronnal elvesztette az ereje nagy részét, tehát az utána biztosan nem győzhetett volna. (Azelőtt meg miért harcoltak volna?)

A Fehér Mágus ereje pedig (mint az már említették) korlátozott volt.Viszont még akkor is maia.

Tehát én azt mondom, hogy Szarumán volt az erősebb.

De mivel Tolkien nem írt erről, és már nem is fog, erre a kérdésre százas választ sosem fogsz kapni.

2020. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem Galadriel
2023. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!