Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki győzne? Drogon a Trónok...

Simon Petrikov kérdése:

Ki győzne? Drogon a Trónok harcából vagy a hím sárkány a 2020: A tűz birodalmából?

Figyelt kérdés

#sorozat #film #drog #harc #Trónok harca #sárkány #kalandfilm #kalandfilmsorozat #A tűz birodalma #2020: A tűz birodalma
2020. márc. 13. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Drogonnak megmarad a plot armojra vagy sem? Ha ezer skorpió nem volt képes leszedni, akkor szerintem egy gagyi hím sárkány sem.

(Egyébként Martin sárkányai főleg csak a szemükön keresztül sebezhetőek, ha már felnőttek. Olyankor már csak egy másik sárkány igazán hatékony ellenük. Mivel A tűz birodalmában a sárkányok sokkal sebezhetőbbek és kisebbek, ezért nyilván Drogon nyerne, persze ha könyveket vesszük. Ha DnD fanfikcióját, akkor akár egy pillangó is legyőzheti, mert "expectations subverted".)

2020. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem a hím sárkány (a sárkány a film végén) A Tűz birodalmából nagyjából ugyan akkorának tűnt, mint Drogon a sorozatból.
2020. márc. 13. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem Drogon kevésbé tűnik sebezhetőnek, mint a 2020-as sárkány. Gondolom ugyanolyan erősek, úgyhogy Drogonra szavazok. Plusz (elvileg, mivel nem olvastam) a könyvekben elvileg még kevésbé sebezhető, tehát lelőni nem lehetne úgy, mint ahogy a sorozatban lelőtték a másikat.


De szerintem felesleges összehasonlítani, mert a Trónok harcában sokkal jobban ki lettek dolgozva a sárkányok, mivel sokkal több idő is volt rá, mint egy filmben, így talán lebutított verziónak tűnhet a 2020-as sárkány.

2020. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
A hím sárkány akkora sárkányokat zabált a filmben mint drogon,na és a világ összes hadserege és atomrakétája nem bírta leszedni csak öreg korában,amikor már szana-szét volt lőve.
2020. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt csak így ideraktad aztán jól van. Hogy enne már akkora sárkánykat, mint Drogon? Láttad te mindkét filmet/sorozatot?
2020. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!