Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozat a MR. Robot után?

Truz kérdése:

Sorozat a MR. Robot után?

Figyelt kérdés

Már 1,5-2 hónapja kb, hogy befejeztem a MR Robot sorozatot.

Azóta nem találtam magamnak újat.

Pedig legalább már 5-6 éve eseténként sorozat dara a program, viszont mostanában nem találok semmit.

Ez idő alatt a sorozat űrt a 2019-es filmekkel pótoltam be, de lényegében azok is elfogytak(már amelyik érdekelt).

Esetleg tudnátok ajánlani valami hasonló kaliberűt?

Valami hasonló értékű sorozatot amit érdemes lenne elkezdeni?

Vagy ha nem is hasonló értéküt, de ötletek sorozatokra? :D

A Breaking Baden, a Trónok Harcán, meg a Walking Deaden kívül jöhet bármi ötlet, ha már láttam max akkor egy jó nosztalgikus emlék, ha nem akkor pedig nagyon szépen köszönöm!!! :D



2020. márc. 14. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ajánlani, mert valószínűleg sok sorozatot láttál. Ha valami annyira kuszát keresel mint a Mr. Robot volt (cselekmények, időrend össze-vissza ugrálva, komolyabb koncentrációt igényel az események követése, adott epizódban nem értesz dolgokat mert fél évaddal később nyer értelmet), akkor a Legion ilyen.

Minőségben én a Fargo-t tenném mellé.


Másik megközelítésből tele van a net mindenféle ajánló oldalakkal, csak rá kell keresni: series like mr robot, és kiad mindenféle szempontú toplistát:

[link]


Legion pont benne is van, úgyhogy jó irányban gondolkodtam. A listából még az Utopia is nagyon jó. A többi is, de más minőségi szinten (nem rosszabbak, csak más faktorok miatt jók).

2020. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!