Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani nekem filmet,...

Tudtok mondani nekem filmet, sorozatot?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem mondani gimis filmet, sorozatot ami nem ilyen régies. Olyan filmre gondoltam mint pl.: Fiúknak akiket,valaha szerettem. Sorozatra pedig mint a: Teen wolf, vagy a Stranger things vagy hasonlóak!
2020. márc. 17. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem régies? Nem XIX. században játszódik, vagy mi?


Ennek a műfajnak az aranykora a 80-as évek volt, lényegében azóta sem születtek igazán jó gimis filmek.

A legjobb filmek a:

The Breakfast Club - ez ugye alap, kiváló szereplőkkel.

Fast Times at Ridgemont High - szintén alap film, komoly kérdésekkel és legendás szereplőkkel.

Teen Wolf -ugye a film alap, erről koppintották a gyenge sorozatot.

Pretty in Pink - inkább dráma, de nagyon komoly film

Can’t Buy Me Love - alap romantikus gimis film.

De több tucat film van a témában (Some king of Wonderful, Heathers, Say Anything...) Bocs nem nézek magyarul filmeket, csak az angol címeket tudom, de IMDB a barátod.


Sorozatok pedig:

Az alap a Parker Lewis can't Loose - az egyik leglazább gimis sorozat.

Aztán ugye a Saved By the Bell - ez az alap gimis sorozat, kötelező.

21 Jump Street ugye Johnny Depp-el csúnyán alap.

Nagyon jó még a Degrassi High, Growing Pains, Adrian Mole,

2020. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én úgy gondoltam a régiest hogy ne legyen 1980-as év körül játszódó hanem mai napi gimis tinikről szóljon. És amúgy ennek a filmnek a felét láttam de azért köszönöm.
2020. márc. 18. 07:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúy most nézem hogy ezek nem azok amiket én néztem hanem pont azok amiket nem akartam kérni nem 80-as évekbelire gondoltam
2020. márc. 18. 07:20
 4/7 A kérdező kommentje:
*Amúgy
2020. márc. 18. 07:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig ezeknél jobbat nem találsz. Ma nincsenek jó gimis filmek,nem divat.
2020. márc. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Minden minden; Éjjeli napfény;Papírvárosok;The duff;Bàjos törtető;Dögölj meg John Tucker;Megint 17;A csaj nem jàr egyedül;Beépített szépség;Bajos csajok😁nekem ezek jutottam eszembe
2020. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na igen ezek azok amire gondoltam! Ezeket amúgy már mind láttam de igen ilyenekre gondoltam! :)
2020. márc. 20. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!