Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés
A film régi, szerintem olyan 1990 körüli lehet talán, kínai verekedős film (kungfu:D), két főszereplő van akik kiskoruk óta legjobb barátok, talán testvérek? vagy úgy kezelik egymást nem tudom, lényeg, hogy együtt harcolnak, de valami miatt az egyik testvér valami rankot kap amitől valami nagy fejes lesz, és már hadseregnek is parancsol, amitől egoista zsarnok lesz, a másik testvérrel meg valami történik, vagy baleset vagy amiért ilyen szemétláda lett a testvére nem beszél, és így valami új kungfu technikát sajátít el amivel legyőzi "testvérét" és felszabadítja a népet. Ez az a tipikus kungfu repkedős verekedős film.

2020. márc. 20. 11:12
 1/2 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, A sárkány árnyéka

kösz nélkületek nem ment volna:D

2020. márc. 21. 08:37
 2/2 anonim ***** válasza:
xd
2020. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!