Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mióta nincs ingyenes netflix?

Mióta nincs ingyenes netflix?

Figyelt kérdés
Én hülye regisztráltam, mert úgy voltam hogy első hónap ingyenes, legalábbis a múltkor úgy volt, csak félbe maradt.. most lenne időm nézni, erre levonta a pénzt
2020. márc. 23. 17:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Jólvan, akinek van pénze, nyilván kisösszeg, akinek nincs, annak ez igenis sok.
2020. márc. 23. 17:42
 2/5 A kérdező kommentje:
30 napos ingyen próbaverzió, ahogy a HBO Go nál 7 napos... Na ne mondd nekem, hogy senki sem használta ki
2020. márc. 23. 17:55
 3/5 A kérdező kommentje:
de az volt, koleszban haver accountját használtuk, 30 nap ingyenes volt
2020. márc. 23. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most is ingyenes az első 30 nap. Viszont, ha már egyszer el lett ez használva, akkor ugyanazzal a fiókkal és/vagy ugyanazzal a kártyával nem tudod újra kihasználni. Onnantól kezdve fizetned kell havonta. A 30 napot pedig az előfizetéstől számolja, nem úgy 30 nap, hogy 15 napig nézed, majd 1 hónapig nem és utána a maradék 15 napot elhasználod.
2020. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is levonták pedig először regisztráltam
2020. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!