Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik anime ez?

Melyik anime ez?

Figyelt kérdés
Legalább 10 éve futtattam bele pár részt láttam csak, és így kevésre emlékszem. Volt egy fiú aki valahogy átkerült egy másik világba, (szerintem legalább az egyik szülője onnan származik bár azt hiszem ez nem derült ki abban a pár részben amit láttam) ahol az emberek hát a pokémonhoz hasonlóan lényeket harcoltattak egymással. Valami kövek segítségével lehetett megidézni? őket talán itt már homályos minden. A címe a főhős neve volt. Azt hiszem hogy a tenyerükön jelentek meg lyukak vagy az alkarjukon ahova a köveket tették, de ez már tényleg csak tapogatózás ahomályban
2020. márc. 25. 23:22
 1/7 anonim válasza:
Bakugan?
2020. márc. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát tökre nem Mondom hogy a cím a főhős neve volt és hogy a főhős kerül egy másik világba és nem a lények az ő világába
2020. márc. 26. 00:04
 3/7 anonim válasza:

A 2.evadban már a főhős került az Verstroiaba :D

Digimonok?

2020. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem digimonok és mondom hogy a cím a főhős neve ebben egész biztos vagyok
2020. márc. 26. 00:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés információ.
2020. márc. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez a Kiba lesz, csak a sok koca animés nem ismer mást csak azt ami ment a tvben

https://www.youtube.com/watch?v=HYBnEvfxYl8

2020. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen ez az köszönöm 😁
2020. márc. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!