Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan oldal, ahol meg...

Van olyan oldal, ahol meg tudnám nézni olyan rendezők filmjeit, mint Godard, Akira Kurosawa vagy Buñuel?

Figyelt kérdés

Természetesen nem lenne gond, ha fizetni kéne havidíjat, sőt kölcsönzéssel is kibékülnék, ha nem lenne drágább, mint egy mozijegy ára.


Az sem zavar, ha csak angol felirat van.


2020. márc. 26. 11:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem Blu-ray és DVD lemezeket gyűjteni, de sajnos minden nem fér bele egyszerre, a streaming így olcsóbb alternatíva lehetne, és csak a kedvenceket venném meg, de alig találni értelmes szolgáltatást, ami itthon is elérhető. Csak a MUBI van, amit ugyan szeretek, de a kínàlat nagyon kötött és így nem tudok nekem tetsző tematika szerint haladni.
2020. márc. 26. 11:15
 2/5 anonim ***** válasza:
szia, én nem vagyok nagyon otthon a műveikben, de akira kuosawatol az álmok fent van youtubeon vagy videán magyarul , amin őszintén meglepődtem :D egyebkent szerintem torrentezz.
2020. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 A fent írt és más hasonló rendezők egyes filmjei eredeti nyelven is keringenek a videómegosztók kínálatában, sok esetben jó minőségben, több nyelven elérhető felirattal, de sajnos sok esetben pont a legfontosabb alkotásaik hiányoznak.


A torrent oldalakhoz nem értek. :/

2020. márc. 26. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig az lenne a legegyszerubb. szerintem sokat hagysz ki, ha pont a torrentet utasitod el. ha semmikepp nem szeretned akkor megertem, de egyebkent nagyon egtszery, es nem is meghivasos, ha szeretned reszletesen elmagyarazom uzenetben. kedvcsinalonak meg elkuldom hany akira kurosawa film van fent ;)))))
2020. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyanaz vagyok.k irtam neked uzenetet, mas temaval kapcsolatban. de a kerdesedre visszaterve , ha interneten nem is, de dvd kolcsonzokben (vannak direkt myveszfilm komcsinzok is , ugyan ritkak de ott biztos megtalalod amit keresel), szabo ervin konyvtarban meg esetleg korulnezhetsz. de a legjobb tenyleg a torrent. egy programot kell letolteni, es a torrentz2.eu-n ha begepeled, mar meg is tudod nezni mik vannak fent.
2020. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!