Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Tudjatok ennek a filmnek a címét?

Eleg rég láttam,de most újra megakarnám nezni.

Annyira emlekszek hogy volt sok gyerek egy anyukaval,elkoltoztek az elozo lakhelyukrol mert az apjuk gyilkos volt.

Bújkalva eltek egy erdonel(ez nembiztos).Az anya meghalt valami betegségbe,rá pár idore az apjuk is megjelent es legyilkolta a csaladot kiveve 1 gyereket,a gyerek halucinalt,letakarta a tukroket,az apjat fel zarta a padlasra.úgy ennyi maradt meg nekem,köszi a válaszokat előre:)!

Keress kérdéseket hasonló témában: film

márc. 26. 19:44  Privát üzenet  

A válasz

Menedék (Marrowbone, 2017).

https://www.youtube.com/watch?v=cdRqMq07pTY

Forrás:

Google: movie|film+"their father"+killer|kill+kids|children+mother+move+hiding+attic -"flowers in the attic"

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 27. 16:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm,és tenyleg😄

# 2/2Időpont márc. 28. 00:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudjatok a filmnek a cimet?
Nem tudjatok mi ennek a filmnek a cime?
Nem tudjatok hogy mi a zeneben levo filmnek a cime?
Tudjatok mi a cime annak a horror filmnek?
Tudnátok nekem segiteni. Nem tudjátok véletlenül hogy ennek a filmnek mi a cime?
Tudjatok enek a horor filmnek a cimet?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!