Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Agymenők sztoriját valaki...

Agymenők sztoriját valaki összegezné a 10. évadig?

Figyelt kérdés
Láttam egy részt (10.evad 8.rész), és gondoltam megnézem az uccsó évadokat, de jó lenne előtte feleleveníteni az addigi részeket. A főbb kérdések a 10. évadig, ki hol lakik, kik házasok.. és egyéb fontos infók, ha vannak. Köszi
2020. márc. 27. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Uhh próbálok nem spoilerezni, csak nekem annyira összefolynak az évadok. :D

Szóval Penny és Leonard házasok, a 9. évadban házasodtak össze. Ők együtt laknak. Akkor van Sheldon és Amy, együtt vannak, de nem házasok, nem élnek együtt. Sheldon Leonardel és Pennyvel lakik egy lakásban.

Akkor ott van Bernadette és Howard, akik házasok. Ők Howard anyjának házában laknak, aki már elhunyt.


Akkor még ott van Stuart, aki egy képregénybolt tulajdonosa. Volt amikor egy időben Howardéknál lakott, de azt hiszem a 10. évadban már nem. Akkor ott van Raj, ő egyedül lakik.


Igazából ennyi a lényeg. Szerencsére elég könnyű bekapcsolódni a sorozatba, anno én is úgy kezdtem el, hogy a tévében láttam összevissza részeket, majd akkor megnéztem az egészet. :D

2020. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!