Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma lesz az AXN-en a lost...

Ma lesz az AXN-en a lost szinkronos utsó része! Spoiler veszély csak azok akik látták már angolul! Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Gondolom ti se azt vártátok h Jack meghal...meg h Hugo lesz Jacob utodja meg hogy 2004-ben mikor nem zuhant le a gép mindenki meghalt ez akkor a szemétség én végig bőktem 6x14- szal elég durva a vége nem ezt vártam és ti?

15/L


2010. júl. 26. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
hát figyeld sztem senki sem ezt várta ...Ettől függetlenül sikerült megint megríkatniuk.Azért végül is szép befejezés volt,már átment rajtam a harag is amit a megválaszolatlan kérdések miatt éreztem.De hát ahogy Christian is mondta-egyszer mindenkinek meg kell halnia...
2010. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát igen de azért elég izé h mindenkit kinyírtak...

meg Jack istenem...és ez azért durva mert pl 1 Ben életben maradt..szetem.

2010. júl. 26. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Én végig sírtam az utolsó rész utolsó 15 percét kb..:( Csak azt a részt hiányoltam, ahogy Hurley és Ben a szigeten élnek:D mert a végén Hurley mondja Bennek, hogy nagyon jó number 2 volt. Arra azért kiváncsi lennék, mit csináltak azok ott ketten :D:D. Amúgy miután vége lett az utolsó résznek, kb 5 percig bámultam a fekete képernyőt és bőgtem. :) 15/L
2010. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én a 6x15 kivételével 6x14-től végig bőktem az egészet :'( ja és amúgy tényleg Ben és Hurley mit csinálhattak???
2010. júl. 26. 14:20
 5/8 A kérdező kommentje:
am a Desmond se jutott ki nem?
2010. júl. 26. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Waaa most lett vége az axnen..megint végigbőgtem a végét :/ amúgy azt nem lehet tudni h Desmonddal mi lett..
2010. júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én is néztem AXN-en 2x-ra még joban bőgtem mint 1.-re :'(:'(
2010. júl. 26. 23:22
 8/8 anonim ***** válasza:
énis kb most bőgtem a legjobban :| ...
2010. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!