Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tartod számon a sorozat...

Hogyan tartod számon a sorozataidat?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember egyszerre több sorozatot is néz és nehéz fejben tartani, hogy melyikből hanyadik évadnál tartasz és hanyadik rész következik.

Én egy jegyzettömb fájlban tartom felírva azt a 6-8 sorozatot, amik éppen futnak, melléírva, hogy melyik évad melyik része jön, így sosem hagyok ki egy részt sem és keresgélnem sem kell.

Más is csinálja így? Vagy más módszerrel csináljátok? Esetleg van olyan, aki fejben tartja az egészet?

Köszönöm!


2020. márc. 29. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én más megközelítést alkalmazok: kivárom amíg kijön a teljes évad, aztán ledarálom egyben ;)
2020. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, de gondolom, hogy több sorozatot is nézel, nem csak egyet. Nem felejted el egyiket sem megnézni? Nincs olyan, hogy az egyik csak 3 év után jut eszedbe, hogy meg kéne már nézni a felgyűlt 3 évadot?
2020. márc. 29. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
SeriesGuide
2020. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A netflix mutatja melyik részt néztem meg vagy ha egyet felbe hagyok akkor tudom onnan folyatatni. Máshol meg nem nagyon szoktam sorozatozni.
2020. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán megjegyzem, mert nem egyszerre jönnek ki a részei a különböző sorozatoknak. Pl nézem a Walking deadet, a Stranger things-t várom, de az később jön csak. Nem nagyon esnek egymásra, így mindig csak egyet nézek egyszerre, hiába van több még befejezetlen sorozat, amit nézek.
2020. márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a trakt.tv oldalt használom. Az elkezdett sorozatoknak mindig írja, hogy melyik része következik. Egyszerűen pipálhatom, melyik részt láttam. Arra is van lehetőség, hogy egy korábbi dátumra pipáljam be, ha esetleg régebben láttam az adott részt. Van naptár része is, ahol írja, melyik nap melyik sorozatnak jelenik meg új része. Tudsz még meg nem jelent sorozatot kívánságlistára tenni, így ezek is bekerülnek a naptárba és láthatod mikor van a premierje. Filmeket is lehet rajta pipálgatni, értékelni is lehet a filmeket/epizódokat. Régebben én is jegyzettömbbe írtam, amikor még csak egy-két sorozatot néztem, de kb 7 éve eléggé sorozatmániás vagyok, akkor váltottam a trakt-ra.
2020. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A SeriesGuide alkalmazást le is töltöttem, nagyon tetszik!

2020. márc. 30. 10:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a Sorozatbarátban nézem a sorozataimat,ott van egy olyan ikon,hogy "megnézettnek jelölöm".Így tudok egyszerre 5 sorozatot is nézni!
2020. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a Tv time appban jelölöm. Azt is jelzi, hogy mikor jön ki a következő rész. :)
2020. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Az mi??
2020. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!