Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki számotokra az 5 legkedvelte...

Ki számotokra az 5 legkedveltebb és az 5 legjobban utált szereplő az új Star Wars filmekből és sorozatokból?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy azok közül a szereplők közül akiket az ún. Disney-éra idején mutattak be, számotokra ki az 5 legkedveltebb, legszimpatikusabb, legjobb karakter, illetve a másik oldalon ki az 5 legutáltabb, legrosszabb, legkevésbé szimpatikus. Még egyszer kiemelem hogy most csak az új, "frissen" bemutatott szereplők érdekelnek, tehát nem:

-az eredeti trilógia karakterei

-az előzménytrilógia karakterei

-a Klónok háborúja karakterei

-illetve a Legendák karakterei.

Hanem:

-a három új film, a két spin-off film, a Mandalorian, a Fallen Order illetve a Lázadók szereplői.

Ha meg is indokoljátok azt külön köszönöm, de egy lista is elég! :)



2020. ápr. 6. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Mielőtt még bárki! NINCS olyan, hogy bébi yoda! ez egy lény, ami yoda fajába tartozik, DE nem yoda kicsiként!
2020. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%

Akiket kedvelek:

Kylo Ren

öreg Luke

Rey

Cassian

Kanan


Akiket nem:

Jyn

Chirrut

Rose

Holdo

Qi'Ra

2020. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
A kedvenceim Palpatine, Ahsoka, Rex, C-3PO és Jar Jar. Utálni nem utákom egyik szereplőt sem.
2020. ápr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

5 legkedveltebb a Disney érában: K2SO, Crennick, Tobias Beckett, Mando, Quirra


5 leggyűlöltebb: Maz Kanata, Rose, Rey, Kylo Ren, Phasma, Hux, Holdo, meg gyakorlatilag az összes többi karakter a remake trilógiából.

2020. ápr. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Tislerics Máté ***** válasza:
53%

legkedveltebb:


Az eredeti Luke


Az eredeti Hun Solo


Leia


Qui-Gon


Obi-Wan fiatal


Legutáltabb:


Disney Luke


Holdo Admirális


Rose Tico


Fiatal Hun Solo


Poe

2020. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Tislerics Máté ***** válasza:

Ja bocs, csak az újakat lehet...


Úú ez nehéz... :D


Kedveltek:


Kylo Ren

Rey

Idős Hun

Idős Leia

R2


Utáltak:


Luke

Holdo

Rose Tico

Fiatal Hun Solo

Poe

2020. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az nem Hun, hanem Han xD


Na elgondolkodtam a kérdésen én is, mondjuk nagyon nehezen tudok választani, mert sok karakter van akit kedvelek az új filmekből... Utálni viszont senkit sem utálok, egyedül Rose az, akit inkább kihagytam volna a filmekből...


Ha az öreg Luke-ot, és Thrawn-t is új szereplőnek tekintjük, akkor a top 5:

- Kylo Ren

- Öreg Luke

- Kanan Jarrus

- Kallus ügynök

- Thrawn


Ha az öreg Luke-ot nem választjuk külön, és Thrawnt sem lehet írni, akkor:

- Kylo Ren

- Kanan Jarrus

- Kallus ügynök

- Rey

- Poe

2020. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedvelt:


Kylo Ren


A folytatás trilógia egyetlen valamire való karaktere, kb. csak miatta néztem meg ezeket a filmeket. Azért vele sem vagyok teljesen megelégedve, sok fontos információt róla is csak a kiegészítő művekből ismerhettünk meg, és nem tetszett az irány, amibe elvitték a karaktert az utolsó filmben.


A Lázadók című sorozatból még kedveltem Kanant, Thrawn-t, és Sabine-t.


Ötödik helyezett legyen Cassian, a Zsiványból ő volt a kedvencem. (De mondjuk DJ sem volt rossz a TLJ-ből.)


Utáltak:


Rey


Borzalom az egész karakter úgy ahogy van. Egy percre sem tudtam azonosulni Miss Tökéllyel, aki mindig mindent tud, és a hős útját sem kell bejárnia, mert már a történet kezdetén ő Wonder Super Woman. Ez a kavarás a szülőkkel(ki vagyok?, senki vagyok, unoka vagyok) csak hab volt a szar tortán.


Nos, igazán utálatot több karakter nem váltott ki belőlem, szimplán csak közömbösek maradtak végig. Bár Finn-t és Rose-t talán mégis kiemelném közülük, tényleg elég idegesítőek voltak, de mégsem gyűlöltem őket.


Meg volt az a homoszexuális ex birodalmi tiszt az Utóhatás trilógiában, na őt nagyon nem bírtam. Valami Sinjin. Bár itt inkább azzal volt a gond, ahogy az író beleerőltette a másságot a történetbe.

2020. ápr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Egy percre sem tudtam azonosulni Miss Tökéllyel, aki mindig mindent tud, és a hős útját sem kell bejárnia, mert már a történet kezdetén ő Wonder Super Woman"


Egyrészt az utolsó epizód után már eléggé erős őt Miss Tökélynek nevezni, mert abban bőven bemutatták a sötét oldalát és a gyengeségeit is. Másrészt az előtte lévő 2 részben sem igaz, hogy minden sikerült volna neki. A TLJ-ben kis túlzással szinte mindenhol csak a csalódás és a kudarc érte.

2020. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha a Miss Tökély kifejezés túlzás is.. Azért hasonlítsd már össze Lukeot az Új Reménybenből, meg Reyt az Ébredő Erőből :'DDD



A kérdésről:


5 legjobb, picit csalok ha nem baj, mert ide betenném Donald Glover Landoját, aki bár nem új karakter ugye, de na :D

Emellett, K2-SO, A Mandalóriai, Moff Gideon (tudom, hogy nem volt sok szerepe még, de ez is elég volt ahhoz hogy felkerüljön a listára, ez talán mond valamit :P), Kylo Ren (csak hogy valamit mondjak valakit a "fősodrásból" is)



5 legrosszabb: Háát, annyira rossz kevés volt, inkább irritáló/full közömbös, de pár név akiket teljes bizonyossággal teszek fel ide:

Rey

Snoke (a kihasználatlan potenciálja miatt van itt)

Rose

A Főinkvizítor (nem rossz karakter, csak nekem nem szimpatikus :P)

És tudom csak filmeket/sorozatokat írtál, de már Landoval talán megszegtem a szabályokat, szóval engedd meg, hogy mégegyszer megtegyem, a Mace Windu: A Köztársaság Védelmezője c. képregényből a "főgonosz" droid, (a nevére sajnos nem emlékszem), aki annyira rohadtul sekélyes karakter hogy az hihetetlen; Egyébként a képregények amúgy is hemzsegnek az egybites, teljesen semmilyen/egysíkú, egyszerű karakterekkel (nyilván, mivel a legtöbbjüknek egyszerűen nincs annyi szerepe/ideje hogy kibontsák a karaktert), de ő volt számomra messze a legirritálóbb.

2020. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!