Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam és csak két jelenetre emlékszem. A film elején bemennek egy benzinkútra vagy boltba és jégkását isznak, de ez sem 100%. (És nem a Dumb és Dumber)

Viszont ami tuti hogy volt benne, egy csaj akinek lófarokban volt a haja elkezdett vetkőzve táncolni egy srácnak aki le volt kötözve egy székre. Az egész film egy nagy katyvasz de úgy emlékszem voltak benne jó poénok de sosem találtam meg miután egyszer láttam.


2020. ápr. 7. 17:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem, hogy ha jól emlékszem két pasas és egy nő ment be a benzinkútra a film elején.
2020. ápr. 7. 17:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

EGY NEHÉZ NAP


Az a nő...húhh... [link]

2020. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez eszméletlen!!! Tényleg ez az a film!!! Köszi!
2020. ápr. 7. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:

NE KÖSZÖND!


Jobban megszoktam, hogy ezen az oldalon, ha leírok egy választ, ami 100%-ig helyes, és valós, akkor lepontoznak 0%-ra, és letrolloznak, majd a moderátor törli a válaszomat!


:(

2020. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!