Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Simpson család évad?

Figyelt kérdés
A filmet imádom, minden percét. A sorozat viszont szeirntem közel sem annyira jó. Elkezdtem nézni az első évadtól, de azt veszem észre, hogy lényegében alig vannak benne poénok, vagy szinte semennyire. Az első évadról például 4 epizód nagyon tetszett, de a többi amolyan meh.. Nemtudom, szeretném e folytatni.. :( Később jobb lesz a sorozat? Én azt vártam, hogy lesznek erős poénok, de eddig ez vajmi kevés. Tudom, hogy az első évad nagyon kezdetleges, és hogy itt még nem nagyon voltak tisztában azzal, hogy mit is akarnak, illetve hogy mekkora sikert arat majd, épp ezért kérdezlek titeket, hogy később jobb lesz -e a sorozat? Állítólag nagyjából a 13-15. évadig nagyon jó, utána már picit gyengült a színvonal. Illetve az is érdekelne, hogy muszály sorba nézni? Köszi a választ :)

2020. ápr. 7. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva vagyok vele, hogy a sorozat jobban tetszett, mint a film.
2020. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A filmnek is vannak hibái, elismerem. De azon tudtam nevetni legalább, a sorozat inkább aranyos, de szerintem nem vicces. Legalábbis az első évad nem igazán volt az
2020. ápr. 26. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a 4.-7. évadban vannak a legjobb részek.
2020. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!