Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen nyelven szoktátok...

Milyen nyelven szoktátok nézni a nem angol nyelvű sorozatokat?

Figyelt kérdés
Elkezdtem 2 spanyol sorozatot a netflixen (money heist, elite), csak eredeti nyelven nekem zavaró, hogy nem értek semmit, meg hogy túl gyorsan beszélnek, magyar felirat mellett is, míg az angol szinkron valahogy nem passzol a karakterekhez. Ti eredeti nyelven szoktátok nézni az ilyeneket vagy maradtok az angol szi kronnál?
2020. ápr. 8. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sorozatot nem nézek, de sok idegennyelvű filmet fogyasztok, ha van rá lehetőségem eredeti nyelven nézem magyar vagy angol felirattal. Akkor is, ha gyorsan beszélnek, inkább megállítom néha, mert úgy is jobb élménynek érzem.
2020. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én "véletlen" mindig angollal kezdem el őket, és utána már nem megy az, hogy átkapcsoljam másmilyenre a szinkront. A véletlen alatt azt értem, hogy a spanyol sorozatokat is általában rögtön angol szinkronnal adja be. Mire pedig észbekapok, hogy ez nem az eredeti nyelv (szeretek mindent eredetin nézni), addigra annyira hozzászokok a karakter angol hangjához meg minden, hogy a spanyol annyira szokatlan. Szóval igen, átlagban angol szinkronnal nézem, de nincs bajom a spanyollal (alapból tanulok spanyolt), csak mindig megfeledkezek róla, aztán meg nem megy az átállás.
2020. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Eredeti nyelven.
2020. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eredeti nyelv, angol felirat.
2020. ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!