Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az IMDB miért nem mutatja a...

Az IMDB miért nem mutatja a pontszámot a Mulan c. filmnél?

Figyelt kérdés

A film premierje után nem sokkal néztem és akkor még volt írva pontozás (bár elég gyenge, talán még az 5 pontot sem érte el). Most nem mutatja, ez valamiféle "cenzúra" lenne? Vagy a Disney szégyellte és levetette? Ha így van, akkor ezt elég szemét dolognak tartom a Disney és az IMDB részéről.

[link]



2020. ápr. 10. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve kicsit. Ez a film még nem lett bemutatva, a koronavírus-járvány miatt eltolták a premiert nyárra (ahogy amúgy látszik is az IMDb-oldalon). A IMDb-n pedig nem lehet addig filmeket értékelni, amíg legalább egy-két országban vagy moziban nem mutatták be (tehát nem volt rá potenciálisan esély hogy aki értékeli az tényleg látta), megelőzendő a Marvel kapitányhoz hasonló jelenségeket, mikor a film megjelenése előtt már 1-re értékelték tömegesen az adott filmet.
2020. ápr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A premier valamikor júliusban lesz, ha jól tudom.
2020. ápr. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Haver, ugye tudod, hogy ezt a filmet még nem mutatták be?
2020. ápr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
100%-ig biztos vagyok hogy láttam értékeléseket erről a filmről imdb-n. Legtöbben a főszereplő hölgyet kritizálták, miszerint kimondottan rosszul színészkedik, és hogy Mulan karaktere mennyire el lett rontva.
2020. ápr. 10. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!