Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szex és New York című...

A Szex és New York című sorozatnak van (lesz) 7. évada?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs,6 évada van.+2 mozifilm.

3.mozifilm előreláthatólag nem lesz,mert a 2.rész óriásit bukott.

2010. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Csok és New York amit te kérdezel.Ezt adták a tv-ben.
2010. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:Köszi a választ.Úgy utálom,hogy minden jó sorozatnak olyan befejezetlen a vége!:(

Második válaszoló:A Szex és New York-ot kérdeztem.Az volt minden vasárnap a viasat3-on.

2010. júl. 27. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ja,még egy 2-3 évadot szerintem simán leforgathattak volna,egyáltalán nem lett volna unalmas,és nem is született volna olyan mozifilm mint a 2. részébe.Bár az a baj,hogy Mr.Big miatt csinálták ilyen rövidre,mert olyan sokszor szakított vele,hogy lehet,hogy a nézők egy részének már elege volt.A Twilightot is azért értékelték olyan rosszul(nézd meg imdbt,az eclipse 4.8-as átlagot ért el, a 10ből ami nagyon-nagyon rossznak számít.)és itt is szerintem az a baj,hogy Bella a válogatós k*rva,aki nem tudja eldönteni,hogy most Jacob vagy Edward,és ezt két mozifilmet keresztül csinálják,ami elég unalmas,mert szinte másról sem szól(New moonba kb. 15 perc amíg elmegy,aztán mikor találkoznak újra a volturinál a többi mind Jacob vs Edwardról szól,Eclipse szinte majdnem ugyanez...,viszont a Twilight nagyon jó film szerintem,élvezhető nagyon is)


:)

2010. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A Szex és New Yorknál tényleg lehetett volna még folytatás.

Én is szeretem az Alkonyatot.Ez volt a kedvencem.Mostmár inkább csak elolvasom,de semmi extra.Bella már egy kicsit idegesített a harmadikba,de azért kíváncsi vagyok a negyedikre.A 3.film jobban tetszett,mint a könyv.

Most a The Vampire Diaries van nálam az első helyen.:)

2010. júl. 28. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!