Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film ciime?

Mi a film ciime?

Figyelt kérdés
Keresnék egy filmet ami Kinában játszódik. Egy katolikus papról szól a film aki elmegy Kinába s ott üldözik a keresztényeket. Arra kéányszeritették az embereket hogy tapossanak rá Jézus képére ha nem tették akkor megölték a rokonaikat úgy hogy egy gödör elé kikötötték s fejjel lefele lógtak. A papot is arra kényszeritik hogy taposson rá Jézus képére meg tagadja meg a hitét mert ha nem tette volna akkor egy csomó embert fejjel lefele lógatva megőélnek.

2020. ápr. 12. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Némaság


De nem Kínában, hanem Japánban játszódik

2020. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De hogy lehet ilyet filmre adni. Ezt én nem értem. Számomra természetes hogy ha én szeretek valakit akkor én rátaposnék Jézus képére meg le is köpném csak hogy ne őljék meg akit szeretek. Ha kéne még mást is vétkeznék Isten ellen csak megmentsem akit szeretek. Inkább én kerűljek a pokolra halálom után örökre mint hogy végignézzem hogyan hal meg akit szeretek s egész életemben gyötörjön hogy azért halt meg mert nem mentettem meg vagyis nem csináltam amit kellett s ez a menyországban is gyötörne.

2020. ápr. 13. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!