Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Shadowhunters-hez hasonló...

Shadowhunters-hez hasonló sorozat létezik?

Figyelt kérdés

Elég régóta befejeztem már a sorozat nézését,viszont még mindig vágyok vissza azokra a percekre amikor a sorozatot néztem.

Nagyon megfogtak a szereplők, a témája, hogy volt benne szerelem bőven, meg úgy maga a történet.

Nos mos ilyen sorozatokat szeretnék keresni,interneten már részletesebben kerestem de úgy érzem vakon tapogatózok.


Tudni illik nem vagyok az a filmes, sorozatos típus. Vagyis inkább nem tudok több ideig egy helyben maradni, de amikor azt a sorit néztem csak úgy faltam magamba a részeket. Újra nézni újranéztem többször is, de ezzel felhagytam egy ideje mert mindig a visszavágyódás és sírás lett a vége :D


Amit úgy szívesen néznék:

-Legyen benne szerelem, romantika

-Ne idősebb emberekről szóljon, hanem a fiatalabb- fiatal felnőtti korosztály érdekelne

-Jóképű pasikkal, aranyos odaillő szereplőkkel.

- Legyen értelme a sorozatnak, izgalmas legyen.

- Lehet akár sablonos sorozat is, ha tényleg nagyon jó.

- Lehetőleg boldog vége legyen

- Ne a sorozat legvégén jöjjön össze a pár

- Legyen benne akció elrabolják a csajt, a pasi megkeresi tudjátok ilyen tipik dolgokra gondolok.


Tudom nagyon nagy az elvárásom ezért is kevés az olyan sorozat ami megegyezik a leírtakkal. Ha nincs ilyen az sem baj, csak gondoltam egy próbát megér.

A riverdale és a stranger thingsel légyszíves hagyjatok :D

A riverdalt néztem, de az első évad után meguntam.


Szóval akinek vannak ilyen sorozatai az legyen szíves ossza meg velem <3

Nem kell minden kikötésnek úgy lennie, nem baj ha egy két dolog különbözik szívesen várom azokat a tippeket is

Köszönöm :)))



2020. ápr. 18. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
vampirnaplok, teen wolf, bitten, egyszer volt hol nem volt, shannara
2020. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Markman28 válasza:

Èn ajánlanék egy sorit,hát nem mindegyik szemponthoz illik,de én imádtam

Sabrina Chilling Adventures

2021. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!