Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach, ezzel vége is?

Bleach, ezzel vége is?

Figyelt kérdés
310 résznél tartok, ahol Ichigo elvesztette a Shinigami erejét, de azután filler.. Néztem filler episode list-et a Bleacről és kihagytam a filléreket (előtte Narutot meg Shippudent néztem végig fillerrel együtt és nagyon nyúzott volt már számomra, ezért gondoltam, hogy itt elhagyom a fillérekért), de ettől függetlenül a fő részek összefüggtek és ott folytatódtak, ahol abbahagyták. De most teljesen más a sztori, a filler után. Lesz még valami érdekesség benne, mert ha nem akkor itt abba is hagyom a lényegét végülis megnéztem.
2020. ápr. 18. 23:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi az autokorrekt miatt, pénzről, fillérről szó sincs :D
2020. ápr. 18. 23:50
 2/13 anonim ***** válasza:
Lesz még egy sztoriszál, bár az abból készült anime csak jövőre jön majd ki.
2020. ápr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Végülis ugyan a fő sztori, körkörösen ismétlődik.


A fullbringes szál az ami zája az animét, szerintem kihagyható. Már nem emlékszem, hogy összefüggő lenne e a manga folytatásával.


Én alapból rühelltem a főhőst, a mellékszereplőket jobban bírtam.


Láttad a "lényeget" haha Zaraki Kenpachi shikai és bankai meg van? Na ugye... a lényeg még csak ez után jön. Majd vagy jobb esetben 2-3 év múlva megtudod. Jobban jársz ha ledarálod mangában.

2020. ápr. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az anime utolsó canon arcja, a Fullbring, annyiban fontos, hogy ott visszakapja Ichigo a Shinigami erejét. Utána volt még egy arc, ami nagyon el volt sietve és így össze is csapva... amúgy meg mindig ugyanaz történik a Bleachben, minden folyamatosan ismétlődik, csak más karakterekkel.
2020. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Zarakinak lesz Bankaija? :o Mangát azt hol tudom megnézni/elolvasni magyar nyelven? Az angol nem megy még annyira.
2020. ápr. 19. 11:19
 6/13 A kérdező kommentje:
Mit jelent a fullbring?
2020. ápr. 19. 11:20
 7/13 anonim ***** válasza:

A Fullbring olyan erő a történetben, ami hollow támadások által öröklődik, tehát ha valakit megtámad egy hollow, majd túléli, akkor van rá esély, hogy a hollow által ejtett sérülés hollow erőt tartalmaz és a megtámadott ember gyereke így megkapja ezt az erőt.


A Fullbring arcban a szereplők, a Fullbringerek, mind ilyenek voltak, rendelkeztek ilyen erővel. Beakarták maguk közé venni Ichigót és segítettek neki feléleszteni magában a fullbringet, mert anno Ichigo anyja is túlélt egy hollow támadást és így Ichigo megörökölte az erőt. Ez az anime utolsó arcja. Spoiler aztán persze kiderült, hogy mind csak kiakarta használni Ichigót, így a shinigamik legyilkolták egy részüket, Ichigónak pedig Shinigami erőt adtak.

2020. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Gondolom naruto-kun, uraharashop vagy animeaddicts oldalon megtalálható a teljes magyar manga fordítás.


A végén lett Zarakinak bankai.

2020. ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a fullbring az eredeti canon mangás verzió

az az előtti mikor azzal a zöld hajuval harcol az ugymond nem filler hanem anime canon!

jövőre lesz egy folytatás remélhetőleg jobban kidolgozzák mert a manga last chapterje borzalom volt!

valamint lesz egy movie is egy bleach alternativ szál amit szintén kubo írt

burns on the witch néven! lényegében az europai halálisteneket mutassa be (boszorkányokat varázslokat)

2020. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Zarakinak nincsen bankaia! Nozarashi a shikaia! Sokan összetévesztik, gondoljatok bele, hogyan lehetne Zarakinak bankaia, ha még shikaia sincs?
2020. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!