Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem bírom ennyire a...

RaspberryAstronaut kérdése:

Miért nem bírom ennyire a horror filmeket/sorozatokat?

Figyelt kérdés

Helló.

Kis korom óta egyszerűen nem bírok megnézni egy átlagos horror filmet mint pl a Fűrés és hasonlók. Sorozatokból is ami eleve nem horror alapú de nekem egyből remegni kezd a kezem és gyorsan dobogni a szívem mikor már hallom a Dr.House főcímdalát. Ne nézzetek hülyének, mert mikor kicsi voltam egyik részben valami iszonyat ijesztő dolgot láttam és azóta parázok tőle. Nem írom mi volt az mielőtt kérdeznétek mert nem akarok rá visszaemlékezni. Azóta van ez szerintem, hogy parázok még a leggagyibb horror/thriller/gore filmen sorozaton is. Sötétben se tudok aludni este, mindig kell hogy égjen nekem valami kisebb fény ja és csöndben se bírok egyszerűen mert félek, attól hogy valami zajt vagy beszédet hallok a néma csöndben ezért kell a tv hogy menjen éjszaka is. Felnőtt fejjel egyszerűen nem tudom legyőzni ezeket a fóbiákat. Másnak is van ilyenje, mást is taszítanak a horror gore thriller dolgok? Lehet az lesz, hogy semmi ijesztőt nem fogok nézni hanem valami cukiságokat inkább hogy ne parázzak ennyire. Mág ha egy thumbnailt is meglátok a yt-bon ami ilyen véres és undormány akkor már is el kell nézzek..Egyedül vagyok ezzel? Olyan cikinek érzem ezt 22 évesen de ez van..:(22l



2020. ápr. 19. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
A lányok eleve nehezebben viselik az ilyesmit, de ennyire nem kellene beparáznod. Normál esetben simán meg lehet oldani, hogy többé ne nézz horrort, mivel nem a te világod. Az elalvási problémák kezelésében pedig egy pszichológus a legjobb megoldás.
2020. ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszii :)

megpróbálok kevesebb ilyesmit nézni hátha akkor jobb lesz :) az alvás probléma meg lámpával és kis háttlérzajjal megoldódott valamenynire

2020. ápr. 19. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Az is egy jó megoldás, ha az adott fimlben kibelezett, felszabdalt, stb. karakter nevére rákeresel és láthatod, hogy egyben van, él és virul. Ez lélektanilag megnyugtató. :)
2020. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz színfalak mögötti videókat. Általában az ilyen jeleneteket a színészek poénnak élik meg.
2020. ápr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fú mennyi plusz áramot fogyaszthatsz emiatt
2020. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Batman44378 válasza:
Azt ajánlom hogy először nézz csak mondjuk youtubeon paul streetet. Az aztán gondolj bele hogy kamu és hogy samara milyen cuki már. Először kezd mondjuk Az-al aztán már jön a többi.Ha fűrésszel kezdesz érthető hogy félsz a horrorba bele kell rázódni egy idő után nem félsz. És az hatalmas tévhit hogy a lányok kevésbé bírják.És a horror nem korfüggő 12 éves lány vagyok és IMÁDOM A HORRORT.Ha nem bírod a véres dolgokat akkor ne nézz thrillereket. De fűrészt ne hagyd ki mert nagyon jó!!
2020. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az első horror amit láttam a zombik városa , 8 éves lehettem akkor még saját TV sem volt nekem és egy kis régi laptopon néztem és azokban az időkben a cápa 1-et(jaws) is láttam és a dög 1 című horror filmet 6.osztályos koromban néztem meg . sok cápás , kígyós , krokodilos filmet is megnéztem. A péntek 13 című sorozatot is megakartam nézni csak nem találtam ahogy a Halloween-t és a rémálmok az elm utcában sem. Kb 9 évesen megjött az első TV a szobámban azon az első film amit láttam a godzilla 1998 és másnap este TV-ben megnéztem az ellenség a kapuknál című háborús filmet és utána lettek kedvenceim a háborús filmek és érdekelt is a katonaság már év múlva amikor 13 éves voltam megnéztem a fűrész sorozatot azért néztem meg mert láttam Dancsó Péter (Videómánia) egyik videójában gondoltam megnézem és nagyon tetszett az évek során többször megnéztem a péntek 13 , Halloween, rémálmok az elm utcában című sorozatokat 16 évesen néztem meg mert akkor találtam meg. Most 17 éves fiú vagyok.
2023. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!