Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mitől ilyen népszerűek ezek a...

Mitől ilyen népszerűek ezek a Marvel filmek?

Figyelt kérdés
Most volt időm az agyamat pusztítani és megneztem párat belőlük, de nagyon csalódtam és megbántam. Aki szereti miért szereti ezeket a filmeket?

2020. ápr. 20. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Én nem szeretem, de szerintem egyszerű a válasz, könnyen befogadható, látványos filmek, amelyek köré felhúztak egy komplett univerzumot, és a nézők egy része elkezdett ragaszkodni a kedvenc karaktereikhez, így követik a sorsuk alakulását filmről-filmre.


Előbb utóbb majd ez is le fog csengeni, minden korszaknak megvan a maga meghatározó műfaja és stílusa, jelenleg a szuperhősfilmek azok, amelyek tekintetében a Marvel jár az élen.

2020. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Az elején gondolom sok embert bevonzott Joss Whedon neve, aki sok, nézők által kedvelt sorozaton dolgozott. És amúgy lehetett volna jó is az egész MCU, csak sajnos a Disney egy komoly tényezővé vált a filmiparban és a jogok náluk vannak, így beleszólhatnak abba, hogy mi történjen a filmekben.

Pedig Joss Whedon sokkal jobb történeteket is képes lett volna kihozni a szuperhősökből, ehelyett az állandóan önismétlő, korhatáros maszkabál helyett. :(

2020. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Kinek mi.

Nekem tetszenek.

Mégpedig egy egyszerű okból kifolyólag: mert teljesítik azt, amire a filmek hivatottak: szórakoztatnak. Látványosak, viccesek, izgalmasak, érthető a sztorijuk. Úgy néz ki sokan a mai napig nem képesek felfogni hogy a filmeket szórakoztatási célból készítik, nem pedig azért hogy az élet nagy igazságait meg extra mély mondandókat zúdítsanak az ember nyakába. Ha a másodfokú egyenletre vagyok kíváncsi, akkor matekórára ülök be, ha az élet értelmét keresem, akkor filozófusokkal beszélgetek. Ha meg filmet nézek, akkor ki akarok kapcsolódni. És erre tökéletesek a Marvel-filmek (ahogy tökéletes pl. a Star Wars is), mert se többet, se kevesebbet nem kapok tőlük mint amit várok egy nehéz nap végén: izgalmat, látványt, humort, érzéseket, szórakoztatást.

2020. ápr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Látványos filmek.Mondjuk én nem vagyok oda értük.Számomra olyanok mint valami hosszúra nyúlt játékmenet videó.Lehet túl öreg vagyok már ehhez.A 10-14 éves srácoknak bizonyára bejönnek ezek a Bosszúálló filmek.
2020. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Olyanok, mint a McDonalds. Mindig tudod, mire számíthatsz, és a semmitől jobb.
2020. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

De nagyon jók

És az én o.társaim is szeretik a legtöbben, egyszer láttam egy olyan kvízt amiben azt irták oda hogy "biztos szereted a marvek filmeket(ki nem???)"

Hát szerintem nagyon jók,izgisek,viccesek,és szeretem az akciófilmeket

Én tisztelem a ti véleményeteket is én leirtam az enyémet,szerintem a marvel filmek szuperek,a szereplők is navyon szerethetők és amugy lány vagyok meg az egyik barátnöm is szereti a bosszuallokat meg a marvelt(majdnem marcelt irtam😂)

2020. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%

Én marvel film őrűlt vagyok.

Látványos filmek, izgalmas történet szálak, szerethető karakterek.

Beszippant az egész.

2021. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert egyszerű,bugyuta,látványos.

Semmiről nem szólnak,olyanoknak való,akik telefont nyomkodnak filmnézés közben.

2022. okt. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!