Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy régi, VHS-korszakból való...

A legrosszindulatúbb kérdése:

Egy régi, VHS-korszakból való sci-fi filmet keresek, amiben feltehetően egy idegen bolygón egy női kolónia éldegélt. Részletek lentebb. Ismeri valaki a címét?

Figyelt kérdés

Szóval ha emlékezetem nem csal, vagy egy idegen bolygón, vagy talán a Földön, egy izolált területen éltek egy hatalmas kolóniát alkotva.

Valahogy egy férfi odakeveredett, a történetét nem tudnám felidézni, hogy hogyan, ami viszont megmaradt a filmből, az az volt, hogy ennek a kolóniának a női vezetője ezt a férfit szaporodásra akarta felhasználni. A kolóniából egy nőbe szerelmes lett, a vezető végakarata szerint meg is történt a szerelmi légyott (talán egy-két erotikusabb jelenetet is tartalmazott a film), később viszont a kolóniából el kellett menekülniük az újdonsült párnak.

Nem sok minden maradt meg a filmből, mondhatni szinte csak ennyi. Tipikus 80-as évekbeli, 80-as évek vége felé készült sci-firől lenne szó.

Ismeri, látta esetleg innen valaki?



2020. ápr. 20. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát így hirtelen nekem a Szexmisszió illetve még A fiú és a kutyája ugrik be, ami hasonló téma...


[link]

[link]


Illetve itt egy lista hasonló premisszájú filmekkel. Fusd át, hátha megtalálod! :)


[link]

2020. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már végigfutottam korábban, de sajnos nem akadtam nyomára. Még annyira emlékszek, hogy ez a kolónia egy elégé száraz, sivatagos kerületen élt ha jól emlékszem egy hatalmas, futurisztikus épületben.

Egyébiránt köszönöm a linkeket.

2020. ápr. 20. 20:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Jav.: területen*
2020. ápr. 20. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Arról, hogy a párnak el kellett menekülnie a futurisztikus épületből, nekem még a Logan futása ugrik be:


[link]

2020. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
The Perils of Gwendoline in the Land of the Yik-Yak?
2020. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5: Wow, az lesz az. Ezer köszönet. 👍
2020. ápr. 21. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!