Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Drága örökösök mikor folytat...

A Drága örökösök mikor folytatódik?

Figyelt kérdés
Most lett vége az évadnak( nem tudom melyik évad xd). Valaki tudja,hogy mikor folytatják? Ki lepődött meg ,hogy Jenő Gorran Sipsics?

2020. ápr. 25. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne most ez a pandémia időszak, akkor ősszel jönne a folytatás. Viszont a vírus miatt leállt a forgatás és ha vége ennek a mizériának, akkor folytatják az utolsó évad forgatását.

Így szerintem lehet, hogy átcsúszik a jövő év elejére a 4. évad.

2020. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Háát nyárra jó lenneeee
2020. máj. 7. 23:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyárra semmiképp sem jöhet, mert nyáron nem ad ilyen sorozatot az RTL. Az őszi műsoruk része lett volna, de mivel most hónapokig nem tudnak forgatni, valószínűleg inkább január környéke lesz belőle.
2020. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én emlékszem,hogy tavaly nyáron kezdték el a 3.évadot.
2020. máj. 8. 11:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van. Viszont tavaly nyáron (augusztus 12 körül) a 2. évadot kezdték adni. A 3.-at januárban kezdték.
2020. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah, értem,köszi!
2020. máj. 8. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Hétfőn kezdődik!!!
2020. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!